Kafijas Draugs - Slikts serviss

Nopirkam sia kafijas draugs 2020 gada kafijas automatu De Longhi Perfecta Evo Esam420. 2023 gada piena putotājs ir salūzis. 1. Aprīlī kafijas automāts nosūtīts remontam. Kafijas draugs teica, ka ne ilgāk kā pēc divām nedēļām mēs atgūsim savu kafijas automātu un ka mēs saņemsim zvanu. Bet diemžēl neviens ta un nezvanīja. Pirmo reizi pati piezvanīju, tas bija 19. Aprīlī. Un tas sākās no manas puses ikdienas zvaniem ar lūgumu atdot kafijas automātu. Un no kafijas drauga Sola atzvanīt, tiklīdz uzzinās, kas notiek ar manu kafijas automātu. Bet kafijas nams man nekad nezvanīja, tikai es zvanīju un vienmēr uzklausīju kafijas draugu kompānijas aizkaitinājumus. Beidzot 10. Maijā saņēmu savu kafijas automātu, bet mans prieks Ilga piecas minūtes. Kafijas automātam nebija sagriezusies aizmugurējā siena, un, atverot sienu, izkrita salauztas plastmasas detaļas. Un vel ir nolauztas kājas, uz kurām stāv kafijas automāts, un tāpēc priekšējās durvis neatveras. Es piezvanīju kafijas draugu kompānijai, viņi pat neklausījās manī, nosūtīja fotoattēlu kafijas draugu kompānijai, viņi pat neskatījās. Lūdzu, rakstiet šo, lai brīdinātu nākamos kafijas draugu uzņēmuma pircējus. Kafijas draugu firma jūs interesēs tikai līdz brīdim, kad viņi saņems no jums naudu. Tiklīdz viņi saņem naudu no jums, jūs kļūstat pret viņiem vienaldzīgs.

14.05.2023