www.sudzibas.lv Kafejnīca SALA Sasmakuši produkti

Kafejnīca SALA - Sasmakuši produkti

Vakar pasūtīju kafeinīcā'' Sala'' Dzirnavu ielā 49 ,sāļo torti ar lasi un garnelēm 12 ls par kilogramu.Es samaksāju nepilnus 24 ls.
Pirmajā mirklī,kad saņēmu pasūtījumu,nodomāju ka ļoti pieticīga tā torte priekš tik augstas cenas,tomēr samaksāju un devos mājās gaidīt ciemiņus. Nepatīkams pārsteigums mani sagaidīja,kad torte tika sagriezta un nogaršota.Tā bija rūgta!! Nācās viesiem atvainoties un tā mēs palikām bez šī ''smalkās'' uzkodas,jo pastāvēja iespēja smagi saindēties.
Rūgtumu ,pēc manas izpratnes,var dot tikai nekvalitatīvu produktu pievienošana izstrādājumam. Šajā gadījumā tās nebija ne garneles, ne lasis,bet gan visi pārējie ziežamie un beramie produkti,kas bija ļoti bag;atīgi tur pievienoti.
Tortes svaru pārsvarā pārstāvēja tādi produkti kā rīvēts siers,kurš smirdēja un arī sasmacis margarīns,kas bija iezieķēts pa vidu.
Par lasi un garnelēm mēs varētu nedaudz pasmaidīt,jo šādus produktus tortē bija ļoti grūti saskatīt,ja neskaita noformējumā 5 vai 6 laša šķēlīšu rozītes un 9 garneles. Toties puravu prāvais rotājums sastādīja ievērojamu svaru no kopējā izstrādājuma svara.
Šodien ir svētdiena,ledusskapī man ir palikuši 450 gr šī produkta.Došos uz Salu,aprunāties.

D

donna b 21.10.2012

24Ls par 2 kg torti???? Maximā var normālu sāļo torti nopirkt par 6 Ls. Sala ir sēn slavēna ar nenormālo uzienojumu un apšaubāmo kvalitāti.