Kafejnīca "Ligzda" - Bēru mielasts

2012. gada 5. janvārī rīkojām bēru mielastu šajā kafejnīcā. Maksājām par vienu cilvēku 7 latus. Ēdiena kvalitāte bija zem katras kritikas. Karbonāde bez garšvielām un radās tāds iespaids, ka viņa ir nevis cepta bet sutināta. Cūkas mēle neizvārīta, siļķe kažokā bez siļķes un majonēzes, plātsmaize kā kleksis, kura lipa klāt pie smaganām un zobiem. Toties burkāni korejiešu gaumē un biešu salāti bija tādā daudzumā, ka pat pusi neapēda.
Iesaku šo kafejnīcu tiem kuri ir veģetārieši vai tiem kuri nelieto pārtikā sāli, bet cilvēkiem, kuriem patīk garšīgi paēst "Ligzdā" darīt nav ko.

I

S star 07.01.2012

ja tu esi bomzis un ēd tādos iestādes kā "Ligzda", tad nav ko bļaut, ej uz normālo iestādi un ēd tur..

G gurmāns 09.11.2012

7 latus par auksto un karsto??? :D Gan jau tāpēc arī centās no NEKĀ uztaisīt KKO, ja budžets neatļauj, nav ko bļaustīties, bet brīnos, kāpēc neapmierināja kvalitāte... Tagad pēc rekonstrukcijas "Ligzdā" viesojos, šķiet, ļoti garšīgi!