kafejnīca - ēdienkarte

Neiesaku nevienam no Kuldīdzniekiem klubā-kafejnīcā "Pozitīvs" pasūtīt banketa galdu, jo tad Jums ilgi sapņos rādīsies pliki vistas stilbu kauli, kas tur tiek pasniegti galdā. Saprotams, ka 5 Ls no personas nav liela nauda, bet ja galds tiek klāts 50 cilvēkiem-par šo naudu labs pavārs var izdomāt pat ļoti šiku ēdienkarti ( kaut vai mazāka izmēra karbonādīti un kotletīti-tā lai katram sanāktu pa vienai) un plikus vistas stilbus es pat mājās uz galda nelieku-šmorēju šķiņķīšus, cena tad tā pati. Vai tad šobrīd nav vasara- ne viena zaļumiņa uz galda, neviena tomātiņa, dillīšu vai gurķīšu. Kā teica jubilāre- kaut vai lauru lapu dekorācijai varēja iespraust. Mērcīte kartupeļiem- pat tā visiem nepietika, par kāpostiem vispār nerunājot. Tad jau oficiantei vajadzēja dalīt porcijās. Saldais- kas kremu pasniedz ar vaniļas mērci? Vai sulas mērcīte nebūtu garšīgāk un arī lētāk? Es jau mierināju-varbūt, ka īstā pavāre bija saslimusi vai aizņemta citā pasākumā, bet tas jau jubilārei omu neuzlaboja. Esmu ne no Kuldīgas, bet šeit ir bieži būts dažādos banketos citās vietās, arī citās pilsētās (kur no personas tāda paša summa tiek prasīta), taču tādu attieksmi pret klientu redzu pirmo reizi. Var taču sīki visu izrunāt, kas šajā summā iekļaujas- ja kā trūkst, pasūtītājs pats var piepirkt klāt, no mājām atnest tos pašus gurķus, bet tika solīts, ka viss būšot -arī kafija būšot, bet beigās tā bija jāpiepērk atsevišķi. Pasākuma viesi jau skaļi neko nerunāja, bet jubilāre palika ar tukšu vēderu, rūgtumu sirdī un jau 3. nedēļu sapņos redz plikus vistu kaulus.
Fui, fui, fui šai iestādei un ieteikums-nomainiet pavāru.

F

E Elly 31.08.2010

Pozitīvs-negatīvs... rrrrrrrr tā sauktajam klubam

R rita 04.09.2010

Nezinu neko par šo konkrēto gadījumu, bet vispārīgi varu teikt, ka dienā ļoti garšīgi tur var paēst un arī vakara pasākumi labā līmenī! Vairāk Kuldīgā šādas vietas vajadzētu!!!
Tāpēc maz ticams, ka tik traki bija!!!

E Eseseseseseseseses 04.09.2010

es iisti nesaprotu suudziibas par nabadziigi klaatiem galdiem dazaadaas kafejniicaas, viesu namos, kaazu norises vietaas utt., kaadu peedeejaa laikaa sajaa lapaa ir ne mazums.
cik noprotu, tad parasti ar pavaariem novienojas par summu, kaada tiks teereeta viena viesa eedinaasanai un tad tos 5, 10, 15 vai cik tur tos latus pareizina ar paredzeeto viesu skaitu tadejaadi iegustot kopeejo edinasanai paredzeeto summu. kaa taadaa gadiijumaa kadam var pietrukt eedamaa? un vai kopaa ar pavaariem netiek sastaadiita eedienkarte un atrunaats, kaadi salaati un kaadi deserti tiks pasniegti? kaa peeksnji kotletes vietaa var tikt pasniegta vistas kaaja? ja pasiem neinteresee, kas noziimiigajaa pasaakumaa tiks likts uz galda, tad nav arii briinums, ka negodpraatiigi cilveeki vienkaarsi izmanto situaaciju...