www.sudzibas.lv kafejnīca Apkalpošana un cenas

kafejnīca - Apkalpošana un cenas

Februārī bija plānota jubileja uz 60 cilvēkiem. Aizbraucām pie vadītājas, runājām par galdu, teica ka viena persona izmaksā 10 euro, prasījām kas ir ēdiena klāstā, atbilde bija, ko vēlaties, tas būs, nu tad teicām ko gribam, un sarunas laikā cena no personas nemainījās. tad sarunājām, ko mēs atvedīsim, lai būtu lētāk. taču gala rezultātā sapratām, ka vest ko uz šo kafejnīcu, nebija vērts, jo summa palika tā pati, arī cepumi, augļi ir jāpiepērk pašiem. tad nu tas par cenu.Pienāca svētku diena, un vadītāj paziņoja, ka viņas pašas nebūs, būs tikai pavāres, ja ko vajag prasīt viņām. biju jau dzirdējusi, ka kafejnīcas pavāres baro savus radiniekus uz klientu rēķina, un tā arī bija, jo neuzskatu, ka kafejnīcā vajadzēja atrasties nepiederošām personām pasākuma laikā. domāju ka cenā ietilpst arī apkalpošana, taču ilgi uz galda stāvēja tukšas sulas glāzes, līdz pati aizgāju pēc sulas un tā teikt pildīju oficentes darbu savā jubilejā. nebija ieradušies apmēram 15 ciemiņi,taču kad vācām galdu nost, nez kāpēc virtuvē mans pirktais ēdiens nebija palicis. tik aizgāju paprasīju, vai Morsa vairs nav, dzirdēju ka pavāre noteica: "Morsu paprasīja". Ieteiktu kādreiz vadītājai pašai būt šajos pasākumos, lai pavārēm nebūtu visatļautība un noteikt konkrētu cenu un ēdienus.Bija doma taisīt gada nogalē vēl vienu jubileju uz tik pat cilvēkiem, bet pēc šādas attieksmes turos tālāk no tās kafejnīcas. Neieteiktu nevienam izmantot šīs kafejnīcas pakalpojumus, pie viena, vēl arī kvīti par kafejnīcas izmantošanu arī nesaņēmām, tad jau kā jau Latvijā pieņemts, puse aizgāja noteikti kabatā un valsts atkal tika apdalīta nodokļu ziņā.

A agnesite100 14.10.2014

šī kafejnīca ir "Garšu galerija", nez kāpēc virsrakstā to nevar redzēt

I Ingrīda Ingriida 06.06.2016

Kafejnīca "e.d.a." Rūjiena
Ja nevēlaties vēdergraizes no ēdiena, un kafiju ar vecu pienu, kas sarauj kafiju kunkuļos,NEKAD neiesaku apmeklēt šo kafejnīcu.