www.sudzibas.lv Kādreiz bija KSK servisa īpašnieks ILGONIS KRŪMS no ROPAŽIEM.Krāpnieks ar lielo burtu.

Kādreiz bija KSK servisa īpašnieks - ILGONIS KRŪMS no ROPAŽIEM.Krāpnieks ar lielo burtu.

Sveiki visiem.Vēlos pabrīdināt, par šo "vīrieti".Neiesaku ar viņu sadarboties nekādā veidā, jo viņš netur solījumus un nesamaksā par padarīto darbu.Ja gribat sabojāt savu veselību, tad droši griežaties pie viņa.Sabojāsiet veselību par velti.Viņš ir pazīstams kā autosportists.Cilvēks kurš nostrādā pie viņa divas-trīs dienas beigās par padarīto neko nesaņem.Kad vel bija Ropažos KSK SERVISS, viņš darbiniekiem palika parādā milzīgas summas, bet veiksmīgi izdarija ar firmu tā, ka neko nevienam nav parādā.Viņš ir blēdis un krāpnieks tiešajā nozīmē.
Šeit var aplūkot viņa foto. http://www.musa.lv/sports/42/profiles/30
Neticiet viņa solijumiem, ja negribat zaudēt naudu, vai sadarbojoties beigās neko nesaņemt.Saku, jo ir bijusi sadarbība ar šo cilvēku.Beigās izliekas par muļķi.

I

T Tāir 14.08.2011

Tiešām Latvija ir balto nēģeru valsts!

G Gatis 14.09.2011

Krūmiņš nevis Krūms. Galvenais jau muldēt, tas nekas, ka darba devēja uzvārdu pat nezin .Smiekli nāk!!!