www.sudzibas.lv Kādreiz bija KSK servisa īpašnieks ILGONIS KRŪMS no ROPAŽIEM.Krāpnieks ar lielo burtu.

Kādreiz bija KSK servisa īpašnieks - ILGONIS KRŪMS no ROPAŽIEM.Krāpnieks ar lielo burtu.

Sveiki visiem.Vēlos pabrīdināt, par šo "vīrieti".Neiesaku ar viņu sadarboties nekādā veidā, jo viņš netur solījumus un nesamaksā par padarīto darbu.Ja gribat sabojāt savu veselību, tad droši griežaties pie viņa.Sabojāsiet veselību par velti.Viņš ir pazīstams kā autosportists.Cilvēks kurš nostrādā pie viņa divas-trīs dienas beigās par padarīto neko nesaņem.Kad vel bija Ropažos KSK SERVISS, viņš darbiniekiem palika parādā milzīgas summas, bet veiksmīgi izdarija ar firmu tā, ka neko nevienam nav parādā.Viņš ir blēdis un krāpnieks tiešajā nozīmē.
Šeit var aplūkot viņa foto. http://www.musa.lv/sports/42/profiles/30
Neticiet viņa solijumiem, ja negribat zaudēt naudu, vai sadarbojoties beigās neko nesaņemt.Saku, jo ir bijusi sadarbība ar šo cilvēku.Beigās izliekas par muļķi.

I

G Gatis 14.09.2011

Nevis Krūms, bet Krūmiņš, galvenais jau muldēt ko pagadās. Bet darba devēja uzvārdu pat lāga nezin. Smiekli nāk!!!

I inata 18.09.2011

Ropažos visi viņu saukā nevis par Krūmiņu, bet gan KRŪMU!!!

G Gatis 25.09.2011

Uzvedies, kā bāba, kas pa stūriem muld ko pagadās. Maz viņš tādiem kā tu ir devis????????????????? Nez kāpēc visu labo tikai aizmirst.

I inata 01.10.2011

kurā galā tad viņš ir labs, ja ļoti daudziem viņš ir kaudzi naudas parādā.Brīnos, ka kādā stūrī vel pa galvu nav dabūjis...

G Gatis 10.10.2011

Nu un tu būsi tas lielais/ā devējs.??????????? Aci pret aci nemēģināji runāt??? Vai labāk pa kaktiem muldēt? Manliekas, ka cilvēks ar to atšķiras ka ir dota valoda.Zemiski un gļēvi šādā veidā rīkoties.

I inata 10.10.2011

tici man tas nepalīdz, ir jau runāts daudz.Vienmēr atmazkas un solījumi, ka tad un tad.Bet kad pienāk tā diena, atkal tas pats.
Bet es skatos tu gan esi viņa liels piekritējs/atbalstītājs.Laikam jau tev ar piemīt tādas rakstura iezīmes(tik solīt, bet nepildīt).
Ar šo publicēšanu gribēju tik brīdināt citus, lai neiekrīt.Un ja gadījumā sadarbojas, lai nav nekāds jaunums...
Ja gribētu slapstīties pa kaktiem un kaut ko muldēt, tad izdomātu sev kādu niku, neliktu vārdu.

G Gatis 11.10.2011

Pazīstu viņu diezgan labi, tik izpalidzīgu cilvēku kād ir Ilgonis ir ļoti maz.
Galu galā ir tiesas un visādas citas institūcijas, kas var palīdzēt šādos gadijumos, kāds ir tavs. Man vnk.ļoti nepatīk tāda veida (parādu piedziņa).