www.sudzibas.lv K-Rauta Var paspeet???

K-Rauta - Var paspeet???

Nesaprotu, kaapeec Liepajas K-rautaa, araa straadaa tikai viens paardeveejs, vai tad vin's' var paspeet visus apkalpot un kur nu vel tie kraaveeju pakalpojumi, kas vin'am jaasniedz.Nez par kuru laiku vi'n's' pusdieno, z'eel skatiities, laikam labi maksaa par taadu vergos'anu...

J

A Anatolijs 21.10.2009

Kiki-tie, kas grib naakt atpakal, droshi vien domaa, kad tur viss ir pa vecam. Diez vai vinji naaktu, ja zinaatu, kaa tur viss ir tagad...

K Kiki 27.10.2009

Nu ziniet, ko - man vienkārši žēl, ka Rautā krītās vadības attieksmes līmenis, attiecībā pret darbinieku. Kad sāku strādāt, tiešām varēju saukt to par solīdu uzņēmumu - biju patīkami pārsteigta, ka ir iespējami oficiāli nomaksāti nodokļi, laipna attieksme, darbiniekiem sava atpūtas telpa (ēdnīca) utt. - jo iepriekšējā darba vietā tā visa nebija, turklāt darbinieki katru dienu tika terorizēti, biedēti ar atlaišanu, uz darbiniekiem tika kliegts klientu klātbūtnē, visa komunikācija notika krievu valodā. Tagad uz to pusi iet arī Rautā.
Un nekādas mistrošanās. Man joprojām patīk mana darba vieta - es vēlreiz atkārtoju - ir vienīgi žēl, ka līmenis krītas, taču pilnīgi noteikti zinu, ka citur iet tomēr vēl sūnaināk!!!
Un smaidīt neviens man neaizliegs, jo, par spīti visam, es krāsoju savu dzīvi pozitīvi! To iesaku arī citiem, jo tad ir vieglāk - kā strādāt, tā dzīvot kopumā! :) Palasot dažus komentārus jādomā, ka kāds būtu ar varu piespiests vergot un ļaunākas darba vietas vairs nav. Bet ticiet - ir gan! Un vēl ļaunāk, ja vispār nav darba!

A Aleksandrs 13.03.2011

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Un cik tagad ziemā tas viens pārdevējs pārvergojies, vai pāratslābis?

A Annnnnnnnnnnna 02.10.2013

В К-рауте отвратительное отношение к клиенту!!!Никто ни за что не отвечает!Консультанта по часу приходиться ждать, чтобы оформить покупку.При покупке товара не сообщают, что вам самим нужно будет разгружать ам.Затем у них заболевает человек-замены нет, а клиент жди, когда он выздоровеет!После этого уходит в отпуск другой, снова жди!Полный бардак.При покупке оказался товар бракованный-отказываются забирать, пока решают эту проблему, видите ли товар пусть у вас лежит, а он занимает пол квартиры!!!Да еще включается юрист, который вам "объяснит", что вы верблюд и должны молчать, т.к.она права!А вы вообще никто!Вообщем если хотите сохранить нервы и деньги НИКОДА не обращайтесь в К-рауту(особенно на Луцавсале).

I Ilze Valdmane 03.06.2017

Ļoti patīkami bija iepirkties AS Kesko Senukai veikalā Lucavsalā, ;ļoti laipni pārdevēji, paldies Anitai Gailumai un Matīsam Gulbim par ātru un laipnu apkalpošanu. Lai Jums viss izdodās! Ar cieņu Valdmane