K-Rauta - tapetes

K-RAUTA vekalos tirgo brāķētas tapetes. Jau otro reiz nākas nopirkt brāķētas Vācu tapetes. Es saprotu ka veikals iepērk kautkādu trešo šķiru un tirgo kā - labas dārgas Vācu tapetes ar atlaidi. Pirmajā reizē nopērkot izrādījās ka katrā rullī ir uz tapetes kādā noteiktā vietā ir pleķis.
Šoreiz, vienkārši atšķiras ruļļos toņi, kautgan sērijas, kodu markas visiem ir vienādas.
Arī platums par 2mm / uz 3m garumu/ atšķiras.

U

M monta 16.11.2011

TĀPĒC JAU TIRGO 2. VAI 3. ŠĶIRAS VĀCU KVALITĀTES TAPTES AR BAIGAAAAAAAM ATLAIDĒM, JO IR TĀDI CILVĒKI KĀ TU, KAS UZĶERAS UZ TĀDIEM TRIKIEM. KĀ LAI NEIZMANTO SITUĀCIJU, KA 90% LATVIJAS IEDZĪVOTĀJU PĒRK TO, KAM IR VISLIELĀKĀS ATLAIDES????

* ****** 16.11.2011

Man ir gadījies arī par bargu naudu un bez atlaidēm nopirkt brāķētas vācu taperes.Trīs reizes braucu mainīt un visas trīs bija brāķis.

E Ervīns 16.11.2011

Saprastu ka tirgotu tiešām pa lēto, bet tak tā cena ar noteikt ir ar 200% uzcenojumu no kura iedod 40% atlaidi un viss notiek ...

M mersis9396 21.11.2011

un, vai tad Jums Rautā nesamainīja tapetes???
Domājiet pārdevējiem ir rentgens acīs, kas redz cauri katram tapešu rullim. Visi esam cilvēki, visas problēmas atrisināmas...:)