www.sudzibas.lv K-Rauta Smakojošais Pārdevējs

K-Rauta - Smakojošais Pārdevējs

Vakar garāmbraucot iegrizos t/c K-rauta Priedaines ielā 37. Braucu pēc konkrēta pirkuma iegriezos stiprinājumu nodaļā lai nopirktu skrūves un vēl dažas lietas. Apskatīju iekāroto preci un devos meklēt pārdevēju lai varētu iegādāties preci. Iegriezos santehnikas nodaļā jo nevrēju nevienu atrast stprinājumos tur man teica ka tuliņ pārdevējs pienāks. Stāvēju un gaidīju un pēc brīža nāk viens puisis nopricjos ka beidzot kāds pienāca. Bet izbrīns bij liels šis Tiešā nozīmē Smirdēja pēc cigaretēm un no viņa paša nāca drausmīga smaka nezinu kā laikam kādus mēmešus nav mazgājies pats un drēbes ar nav mazgājis. Kā tie viņa kolēģi vēl nav nobeigušies varu iedomāties kas ir vasarā. Briesmīgs paskats Un uz tās zīmotnītes bij rakstīts Artis Graubics tā laikm viņu sauca. Ieteiktu viņam nomazgāties bet nepateicu. Kā tādi cilvēki var strādāt ar klientiem. Vai tiešām nav atbidīgo kas uzraudzītu cik kopts ir darbinieks. Tā tad saņēmu savu preci un devos pa taisno uz kasi lai tiktu prom un ieelpotu svaigu gaisu. Ceru vars šai vekalā neiegriezīšos ja tur strādā sādi darbinieki. Paldies.

M McKinley 18.03.2010

Man ar nepatīk mazgāties, vai ir kādi Domubiedri?

R Rihards 18.03.2010

Artis Graubics ir cūka

K Keita 18.03.2010

Tiiriibai jaabut bez saubaam, bet nabaga darbinieks, vai tad nu vajadzeeja publiceet vaardu uzvaardu?

R Raitis 18.03.2010

Nav korekti izpaust vārdu uzvārdu...drusku padomā pirms raksti, lai kas arī būtu par problēmu. Vadība pati zinās uzzinās kurš tas ir.

R Raitis 18.03.2010

PS. Cūkas ir tīrīgāki dzīvnieki par cilvēkiem, tāpēc nevaig ja.

J Jāzeps 22.03.2010

Kad strādāju veikalā, gadījās šiltītes pazaudēt un aizņēmāmies no kolēģiem. Tad nu varbūt tam idiotam - topika autoram vajadzētu aizdomāties, ka I-netā iespējams nomelnoja super smaržojošu un nevainīgu cilvēku. Kur šitādi kretīni - amilosi rodas?