www.sudzibas.lv K-Rauta prece santehnikas nodaļā

K-Rauta - prece santehnikas nodaļā

Esmu santehniķis ar pieredzi, bet nekad neredzēju tik nekvalitatīvus fitiņus kā K-rautā. Lai pieskrūvēt klientam maisītāju vannas istabā, nopirku misiņa pagarinātāju un vel dažas detaļas. Pa nakti klients noplūdināja sešus stāvus, jo kvalitatīvs „misiņa” pagarinātājs pārplīsa zem pilsētas ūdens spiediena. Paņemu čeku un devos uz veikalu, naudu man atgrieza, kaut gan mēģināja iestāstīt, ka pats esmu vainīgs tipa pa stipri pieskrūvēju.
Tajā pašā rautā nopirku trejgabalu kapara caurulēm. Trejgabals ir labs, tikai atbilstoša diametra kapara caurule nelien iekšā. Atkal paņemu čeku un devos uz K-rautu. Kopā ar pārdevēju konstatējām, kā visa partija ir brāķēta.
Tā kā nevienam neiesaku pirkt santehnikas detaļas maisiņos ar zaļo uzlīmi, ko tirgo K-rautā. Vispār iepirkties tajā veikala ir arvien grūtāk. Kāds idiots izdomāja uztaisīt pašapkalpošanās santehnikā, tagad visus fitiņus jāņem pašam, bet bez pārdevēja neko neatradīsi, un pārdevēja kā vienmēr nav.

J

F fe 28.07.2010

Ja esi santehniķis, pērc preci specializētos veikalos!

D ded 29.07.2010

Aizej labāk skolu pabeidz, latviešu valodā Tev stabils divnieks. Kauns lasīt, kā latvietis var izkropļot pats savu valodu. Ja esi tāds pats santehniķis, tad no Tevis jāturas pa gabalu.

S Sominsh 30.07.2010

Ded, baigi taalu dzīvē esi ticis ar savu latviesu valodu ? ...
Teksts ir skaidrs un saprotams, vai arī tikko ir viena gramatikas kļūdiņa, tā Tu kā tāds windows pakaries gaisā un viss.

Nu vismaz tagad zināšu par K-rautu.

M Mārtiņš_V 16.06.2013

Par santehnikas misiņa veidgabaliem, maisiņos ar zaļām kartona etiķetēm, uz kurām rakstīta interneta adrese ar nobeigumu ee, pilnīga taisnība: pēdējie mēsli. Piemēram, vienvirziena vārsts darbojās apmēram vienu diennakti. Bet tas ir sīkums, svarīgi ir kas cits: IR LēTāK!