www.sudzibas.lv K-Rauta Necienīga attieksme

K-Rauta - Necienīga attieksme

Esmu pastāvīgais klients šajā veikalā jau teju 2,5 gadus. Nevaru neko sliktu pateikt par šo veikalu, jo savi plusi un mīnusi, protams, ir ikvienā veikalā. Šoreiz vairāk gribu parunāt par apsardzi, ar kuru nākas satikties katru reizi, kad braucu uz šo veikalu- tāda te ir kārtība- iebraucot veikalā teritorijā piesakos un izbraucot parādu preci un pirkuma dokumentus, lai apsardze var pārbaudīt preci. Jāteic tā, ka viss būtu ļoti labi, čaļi strādā, dara savu darbu un man nekad nesanāk nekādas domstarpības, sasveicināmies, parunājam, pajokojam, pārbaudām preci un viss ir ok. Diemžēl visu šo idilli sabojā tikai viens apsargs. Kad viņš parasti nāk ārā pie mašīnas, es smagi nopūšos. Es tiešām nezinu, kā viņu sauc, bet, ja es pareizi saprotu, viņš ir tur kaut kāds priekšnieks pārējiem apsargiem- tāds drukns, vidējos gados, tikpat kā bez matiem. Viņa attieksme ir tāda, ka es jau būtu kaut ko noziedzies, par to vien, ka esmu atbraucis un viņam ir jāpārbauda manu preci. Nelaipns, asi un strupi jautājumi. Vienreiz pat kaut kāds kašķis sanāca par to, ka viņš, redz manā pavadzīmē nevarot saprast, kas tā par preci, kas par pozīciju. Uzrādu viņam attiecīgo preci, šis man atcērt- un kā jums liekas, kā lai es zinu vai tā prece patiešām ir īstā. Man pat nebija, ko atbildēt, ne jau es to pavadzīmi rakstu. Citreiz atkal burkšķ, ka viņš nevarot preci normāli saskaitīt, ka ne tā sakrāmēts u.t.t. Saku šim, ka ne jau es pats krāmēju- tā man izdošanā sakrāmēja. Atbilde bija apmēram sekojoša- es jums vispār varu visu preci uz ielas izkrāmēt, es nevaru saskaitīt, jūs saprotat to?! Biju stipri samulsis par tādu attieksmi. Sazvanīja kaut kādu darbinieku, izlamāja to vēl, tas nabags atnāca, parādīja visu preci un tā es tiku prom. Ak jā! Un vēl pa šo laiku dažas reizes esmu sajutis no minētā apsarga arī diezgan nepatīkamu aromātu (ja to tā varētu nosaukt)- aptuveni tādu, kāds ir nākamajā dienā uz paģirām. Lūk tāda ir mana pieredze šajā veikalā šo 2,5 gadu laikā. Protams, turpināšu braukt uz šo veikalu arī turpmāk, taču cerēšu, ka ar šo vienu konkrēto apsargu nenāksies satikties tik bieži. Tā jau normāls veikals, normāli darbinieki, bet viena darvas karote sabojā to visu medu. Ar cieņu, pastāvīgais klients Edgars.

E

J Jevgenij 05.06.2013

100% piekrītu - pie viņiem strāda tadi "PAGUDRI" apsargi - Jelgavā !

Es Vienu reizi nopirku Flizes taja veikala - tad šitais gudrienieks skaitija pec kvadratmetriem - nevis pēc gabaliem ...

Protāms pāc manas sarunas ar vaditaju - rezultāts bija pozitīvs...

05.06.2013

O, jā! Tam gan es varu piekrist! Es arī ik pa laikam iebraucu šajā veikalā ko nopirkt. Un saprotu par kuru apsargu iet runa. Tas vispār ir kaut kāds jocīgs. Vienreiz biju tikai pēc cementa iebraucis, tak viņš man par katru lietoto instrumentu piesējās, kur esot ņēmis, vai tie ir manējie. Varētu padomāt, ka veikalā pārdod lietotus un apbružātus instrumentus, kurus esmu nozadzis. Citi apsargi tajā veikalā tā neprašņā, bet tas ir dulls vecis.

05.06.2013

Es gan šajā veikalā esmu iepircies tikai 1 reizi un man pagadījās normālais apsargs. Bet ikdienā es piegādāju preci šim veikalam. Tad nu tiešām tas apsargs, par kuru te runā, piekasās katram sīkumam. Pat tādiem, kas vispār neattiecas uz viņu. Nav patīkami kontaktēties ar viņu.

I Ilgonis 05.06.2013

Laikam zinu gan, par kuru apsargu iet runa tajā Maskavas ielas K-Rautā. Tāds baigi kašķīgs tips, kurš piekasās pie katra sīkuma. Nekad neesmu viņu redzējis laipnu un smaidīgu. Ar pārējiem apsargiem, ko esmu tur sastapis iepērkoties, vēl var parunāt normāli, bet tas tikai īsi atcērt, ka vairāk ar viņu pat cenšos nerunāt. Un jā, par to smaku, ko autors minēja, es arī vienu reizi sajutu, ka kaut kā nelāgi ož no viņa.

A Andiszu 06.06.2013

Piekrītu

E esunatkales 27.06.2013

a naf sho visu te vajaga rakstit? Nu, nepatik cilveks, brauc uz citu veikalu, a to kaa tadas sudzambibeles te sudzas. Ja, ir slikti cilveki, a kur vinu nav?

K Kristy 31.12.2013

Nu... ņet semjei bez urodov! zinu, par kuru iet runa, un kolēģiem jau ar viņš nepatīk, bet - ko padarīsi..?