www.sudzibas.lv K-Rauta Šausmīga apkalpošana!

K-Rauta Maskavas iela - Šausmīga apkalpošana!

Dzīvoju tuvu veikalam K-rauta Maskavas ielā un bieži tur ienāku, jo tagad man iet remonts un vajag pirkt visādus sīkumus priekš jaunām mājām arī. Lai cik reizes es ienāktu un prasu profesionālo palīdzību no darbiniekiem neviens nekad negrib palīdzēt!!! Vienmēr visiem ir tāda sejas izteiksme kad viņiem visi apnika un vini negrib tur strādāt!!! Ļoti rupjas atbildes ir norma tur starp darbiniekiem. Vienam kaut ko pajautā viņš saka kad tā nav viņa aile un lai es eju un kādam citam usprasu. Es vienmēr esmu ar bērnu veikalā kurš ir ratos un pat tas viņiem nepatīk un viņi necenšas man palīdzēt! Gribās teikt veikala direktoriem lai varbūt maksā vairāk darbiniekiem vai trenē viņus. Arī pamanīju kad tur nav neviena(!!!!) krievu pārdevēja!! Kas tas par brīnumu? Cenšos tur iepirkties retāk, jo katru reizi izejot no turienes-diena ir sabojāta. Nav brīnums ka tur pārdevēju vairāk nekā pircēju!

P pulkvedis 11.08.2016

"Nav neviena krievu pārdevēja". Diemžēl, līdz šim, arī es neesmu atradis nevienu būvmateriālu veikalu, kur tirgotu krievus... :D

M MaWaalja 11.08.2016

Atvainojiet, ja uzrakstīju nekorekti. Ko es gribēju teikt, kad neviens pārdevējs veikalā nerunāja krieviski. Man nav nekādu problēmu runāt latviski, vienkārši izbrīnījos kāpēc.