www.sudzibas.lv K-Rauta Lielais paldies LABAKAJAI pardevejai

K-Rauta - Lielais paldies LABAKAJAI pardevejai

Sen nebiju satikusi Tik kompetentu un zinosu pardeveju ka Aiju, kuru var satikt veikala tapesu nodala.Biju loti pargurusi no izbraukatajiem veikaliem, cenam un sortimenta.Biju iedomajusies, ka izradijas, gandriz neiespejamu dizinu.Un tikai sii jauka pardeveja man speja palidzet un izskaidrot visu par visu.Vina it, ka manas idejas nolasija.Beigas iegadajos ari aizkarus un vel daudz ko papildus, jo ka izradijas sis cilvecins zina itin visu saja veikala, kur kas atrodas un kur to izmantot.Bijuparsteigta cik energiski vina mani apkalpo, tik viegli un neuzbazigi.Atstaju veikala vismaz tris reiz lielaku summu neka biku planojusi, nemirkli nenozelojot.Jo beigas tikai ieguvu.Uzreiz redzams, ka cilveks ar SIRDI strada.Paldies Aijai un parejiem iesaku tikai macities TA stradat.

D dalailama 28.11.2008

es arī sevi bieži slavēju :)

M Mikus 08.12.2008

Aija ir pretīga dirsā līdēja. Sanāca ar viņu pastrādāt, nekad ar tādu kuci vairāk kopā negribētu strādāt. Nodevīga pretīga maita :(

J Juris 08.12.2008

K Rauta ir labs b.m veikals!

L liesma 08.12.2008

uuuhh! un cenas...ne pa jokam "zemas" salidzinājumā ar DEPO

K Karautiete 04.02.2009

Ir tada profesija-жополизтво.
Jaunai vadibai jau patik...

N Nata 04.02.2009

Nesapratu, vai skauž jums visiem, ka par kādu labs vards ir uzrakstīts...

C Cilveks 04.02.2009

Raksta tie, kas strada ar to cilveku.Tatad, zin ko raksta.Piekritu.Laiza.;)

N Nata 04.02.2009

Nu kolegiem viņa nepatīk, bet varbut kā pircējiem patīk... Tas taču ir galvenais viņu darbā. Savas iekšējas problēmas ir jarisina kolektīvā, nevis likt priekša publiskā saitā.

S Super 14.09.2009

Hmm, par kuru veikalu iet runa?? :o
Tā Aija, ko pazīstu es, patiešām ir super! Varbūt, ir katrā veikalā kāda Aija? :D :D :D

: :) 14.09.2009

aaaaaaaaaaaaa :D:D:D nu kur tā var sevi slavē? :D

A Aivars 30.11.2009

Labi var atpazīt K-RAUTAS pārdevējiem dresēto "Klientu apkalpošanas standartu". Malacis, sevi izslavēja tieši, kā standarts prasa. Starp citu, šo Aijas savārstījumu K-rautas darbiniekiem tagad smadzeņu skalošanas sapulcēs rāda kā labu paraugu, kādam jābūt pārdevējam.