www.sudzibas.lv K-Rauta Bojāts metināmais aparāts

K-Rauta - Bojāts metināmais aparāts

Viss turpmākais teksts attiecas uz K-Rautu Maskavas ielā.
Esiet uzmanīgi iegādājoties preces šajā veikalā, jo pircēju pataisa par muļķi!
Nopirku tur nesen metināmo aparātu, bija vajadzīgs dāvanai. Kasti veikalā paņēmu no palikņa, kur tie bija sakrauti viens otram virsū, tā norādīja veikala darbinieks, pēc mana jautājuma par konkrētā aparāta iegādi.
Aiznesu pie kases un pajautāju, kā ar garantiju, kasiere teica, lai saglabā čeku.
Vēlāk, jau mājās izrādījās, ka aparāts ir pilnīgs brāķis, atgrizu veikalā, izrādījās, ka esmu vēl vainīgs, ka neesmu izņēmis garantijas talonu, kaut arī par to jautāju. Veikals nosūtīja aparātu uz garantijas remontu, tur to neveica, jo aparātam esot kāda bukte. Man vēl veikalā nekautrējās jautāt, kapēc esot ņēmis SADRAGĀTU kasti, nu pilnīgs murgs! Apmainīt aparātu vai atdot naudu atteicās!
ESIET ĻOTI PIESARDZĪGI AR PIRKUMIEM ŠAJĀ VEIKALĀ, BLĒŽU KANTORIS!!!

D

K Kaulainā 27.03.2011

Nav ko pirkt visādus sūdus leišu krāpnieku bodēs!

H he he 27.03.2011

pirmām kārtām visām precēm ir 1 garantijas gads neatkarīgi ir tur kādi taloni vai nav, otrām kārtām čeks ir kā līgums starp veikalu un pircēju, kuru noslēdz abi pirkuma laikā, un vispār preci ir jāpārbauda pirkuma laikā, tā kā ja pirms pirkuma nepārbaudīji vai nav sadragāta tad pierādīt pretējo jau nevarēsi. Mož pats nometi.

A Aleksandrs 29.03.2011

Nav ko pirkt visādus sūdus leišu krāpnieku bodēs!
_______________________________________________________
Kaulainā, Ja esi pie datora, tad vispirms parbaudi kadas valsts uznjemums tas ir, nevis gvelz, kas ienak prata. K-rauta ir Somijas uznjemums. Kas attiecas uz preci, tad tiesha jaatver un japaskata, pirmoreiz dzirdu, ka elektropreci un diezgan nopietni ta vienkarsi panem un vienalga, vai maz tur ir visa komplektacija.

I irbens 30.03.2011

izteniba pasam pardevejam ir japarliecinas par preci pirms to dod klientam !!!

I ieva 18.07.2011

K-rautaa vnk nereaali truukst darbinieku, naudas taupiishanas noluukaa viens paardeveejs skrien uz piecaam vietaam.Tpc arii nevienam nav laika neko paarbaudiit, labi, ka veel virzienu paraada, kur ko mekleet.