www.sudzibas.lv K-Rauta Attieksme pret klientiem

K-Rauta - Attieksme pret klientiem

Loti zel,bet tagad ne es, ne mani radi vairs nekad nepirks saja veikala neko. Pa siem 5 gadiem diezgan daudz ko tur pirkam.
Viss sakas no ta,ka es gribeju nopirkt diezgan padargu mantu saja veikala un laipni pajautaju vai es varu dabut kadu atlaidi. Uzskatu ka 100 lati uz cela nemetajas. Pardevejs palika nelaipns, kaut ko saka murminat zem deguna un aizsutija mani pie menedzera. Kad pajautaju menedzerim Janim par atlaidi, tad tas saka uzdod jautajumus, vai prece ir pedeja, un kapec es tikai vienu pirkumu taisos noformet? Ka vinam vienai precei atlaidi nav jegas dot. Tada sajuta it ka es naku un prasu lai vins man bezmaksas atdotu to preci! Es pat pateicu ja negribat dot atlaidi,pasakiet,es sapratisu, bat tas atkal saka ka maz berns uzvesties. Beigu beigas man apnika klausities to kaprizi Jani un es aizbraucu uz citu veikalu, un tur nopirku to pasu mantu un pie tam vel daudz letak, pat ar ta saucamo atlaidi man iznaktu dargak.
Ta ka tagad K-rauta man un manai gimenei neeksiste.

P

P phymbg 25.09.2013

Lasot komentaru saprotu, ka tu esi klauns, kam nauda no vienas vietas lien un kas ir ekonomija tu vispar nepazisti. Tadi ka tu dzivo siki un zali pateicoties citiem, bet pasi dzive neko nevar.
Saksim no ta, ka pasi pardeveji daudzkart bija piedavajusi atlaidi, es pat neprasiju. Un kartu reizi menedzeri atlaidi deva bez problemam un nikosanas.
Otrkart es tam Janim skaidri un gaisi pateicu, ja varat iedot super, ja ne, ok. Vins nestrada bernudarza! Vins apkalpo klientus, uzvedibai ir jabut attiecigai! Berni pat ta nenikojas, ka uzvedas vins!
Uzskatu, ka ar tevi vairs nav jegas "runat"!!! Vari talak pirkt taja veikala un but priecigs.
Ardievu!

S smīkņa 25.09.2013

phymbg, nē, klauns šeit esi tikai un vienīgi tu. Tu visos veikalos atlaides diedelē?

K Kristy 31.12.2013

Nesaprotu tās nepamatotās atlaides. Ir cenas, ir akcijas cenas, bet tā vienkārši - iet un prasīt atlaidi par "smukām acīm", un tad vēl apvainoties, ja arī citi tam neredz pamatojumu?
Nekaunība jau otrā laime - tas gan..

Ausainītis 31.12.2013

Visiem ubagiem laimīgu Jauno gadu!

J Jasmīns 11.08.2016

Pērkot maizi un aliņu arī pieprasi atlaidi?