jysc

velejos iegadatie jaunu spilvenu un jysk veikalaa it ka tadu ir pietiekami daudz, pajautāju pārdevējai kurš vareetu buut vislabakais, jo nezināju pēc kā izvēlēties.rezultātā

G gsd 19.02.2006

starp citu tur ir arii pa 50-60 ls!:D

A anna 11.04.2006

taa jau ir - preces kvalitaati nosaka preces cena.

K Kajsa 04.03.2007

Preces cena ne vienmēr nosaka kvalitāti, tieši tas arī padara grūtāku kvalitatīvas preces iegādi, jo īsti nevar saprast, pēc kā lai nosaka preces kvalitāti.Jāizpēta kā nošūts, kāda drēbe, mūsdienu pircējam ir jābūt ļoti gudram un zīnošam, lai nopirktu kvalitatīvu preci, jo pārdevēji ir ieinteresēti vienkārši preci pārdot, vienalga vai tā ir vai nav kvalitatīva, tā kā arī uz viņu spriedumu ne vienmēr var paļauties. Man ir gadījies iegādāties ļoti nekvalitatīvu preci par visai iespaidīgām naudas summām.

G Gunchitina 31.05.2007

nu tu arii labaa, iegaajusi riigas pasaa leetakajaa veikala un veelies, lai tev paardod labu preci !!! ja gribi nopirkt kvalitatiivu peerc pa 50 60 lasiem, tad nevajadzees uz antireklamu rakstii!!!