Juvilieru izstrādājumi! - apkalpošana

Sveicināti!!!
Vēlos pasūdzēties par juvilieru veikalu, kas atdrodas Olainē, veikalā Olanija! Saņēmu dāvana uz ziemassvētkiem gredzentiņu, kuram pēc divām dienām izskrita detaļa! :( Bēdīgo situāciju papildināja jaunā darbiniece ( Kuras dēļ mans gredzens vēl jobprojām ir remontā!) Nu piekrītiet, kā uz ziemassvetku brīvdienām var ielikt maiņā jaunu darbinieku!!! :((((((

D

A agate 18.01.2010

Nezinu par konkrēto veikalu, un par konkrēto situāciju kautko vairāk vēl jo mazāk. Bet...
Pati esmu strādājusi tirdzniecībā, un varu pateikt, ka parasti jaunie strādā pa Ziemassvētkiem. Tieši tapēc, ka viņi ir jauni darbinieki. Nevienmēr tie zinošākie, bet parasti viņiem vēl nav gluži to balstiesību kā vecajiem darbiniekiem. Unn viniem nekas cits neatliek.
Nākamais - pārdevējs nav juvelieris. Jā vēlējāties, lai meitene kautko tur salabo, un viņa, sev par nelaimi to arī mēgjināja darīt, nu... nevienā veikalā pārdevēja neko nekad nelabos, ja vien nav arī apmācīta, un tas, ka tagad gredzens joprojām remontām ir Jūsu pašas vaina - es savas rotaslietas kuram katram nedodu, lai čakarējas apkārt! Tam ir speciālisti!