www.sudzibas.lv Juta Mēbeles Termiņu neievērošana

Juta Mēbeles - Termiņu neievērošana

Atsauksme par uzņēmumu juta mēbeles. Pasūtīju mēbeles, sazvanījos ar sievieti, kas pieņem pasūtījumus. Solīja, ka preces būs 2 nedēļu laikā. Pēc divām nedēļām, protams, klusums. Zvanu pati. Sāk aizbildināties, ka ražotāju kompānija netiek galā un nav vēl izgatavojusi manas mēbeles. Jautāju vai šāda situācija ir pirmo reizi? Atbild, nē. Tad kāda velna pēc jūs sakat termiņu, par kuru neesat pārliecināta? Tā ir apzināta pircēju maldināšana. Katru nedēļu zvanījos šim kantorim līdz dabūju savas mēbeles pēc 2 mēnešu gaidīšanas. Mēbeļu kvalitāte arī, maigi sakot, nekāda, lai gan nebija pašas lētākās mēbeles.
Neiesaku, noteikti neiesaku nevienam šo servisu!

Vispār palasot arī citus komentārus šajā un citos portālos nākas secināt, cik tomēr patērētāji Latvijā (jā, tieši Latvijā, jo citur viss ir daudz vienkāršāk - nepatīk - neņem - uzreiz atgriež naudu!) ir neaizsargāti, gadījumā, ja prece neatnāk norādītajā laikā - sēdi gaidi, bet ja gribi atteikties - pašai jāmeklē un jāaizpilda n-tie dokumenti, un jāgaida n-tās nedēļas, lai saņemtu atpakaļ savu naudu vai vēl labāk - saņemot brāķi, pašai jāmaksā par neatkarīgu ekspertīzi, jāstaigā pa n-tajām iestādēm... Bēdīgi.

S Ssannddrra Gibže 19.03.2021

Es jau piekto mēnesi gaidu savu pasūtījumu no Juta Mēbeles. Uz maniem e-pastiem neatbild.