Juta Mēbeles - Slikts serviss

2021 gada martā veicām pasūtījumu datorgaldam, jo bija tāds modelis un krāsa kā mums vajadzēja.
Tiesa gan uzreiz teica ka jāgaida būšot no 3-5 nedēļām, ok par cik bija laba cena un variants kāds nepieciešams, nolēmām gaidīt, samaksājām priekšapmaksu. Godīgi gaidījām 3 nedēļas nekādu ziņu, domāju labi teica līdz 5n gaidām vēl, nekādu ziņu, pēc 6 nedēļas zvanu, ļoti ilgi kaut ko meklē un saka, tas pasūtījums nav ir kaut kur pazudis, jāgaida atzvanīsim, neviens neatzvana divas nedēļas, zvanu saka, jūsu pasūtījums pirmdien būs. Ok pienāk pirmdiena un jau piektdiena nav neviens nezvana, zvanu atkal, kaut ko meklē, saka, ziniet nē tajā kravā nebija būs pēc trīs nedēļām, gaidām trīs nedēļas, nav ziņu, zvanu, saka jā prece jau mašīnā ir rēķins jau sagatavots pirmdien būs.
Atkal pienāk pirmdiena un jau piektdiena nav, zvanu atkal prece nebija iekļuvusi mašīnā, saka nu pēc nedēļas būs piegāde, tagad es jau laicīgi zvanu un prasu, saka jā mašīna jau ceļā galds arī būs, tagad zvanu 09.07.saka ziniet mašīnas salūza netika pakaļ, un es tagad domāju, mašīnā jau bija brauca un pakaļ netika, kam pakaļ netika, razvods, lūdzu nepērkat neko šajā uzņēmumā kas ir jāgaida.
Naudu protams atgrieza uzreiz, bet ja zināja, ka nevarēs šo preci piegādāt, kāpēc lika gaidīt 4 mēnešus ar solījumiem. Riktīga piečakarēšana.

10.07.2021

P