www.sudzibas.lv Just Jeans Sia Neiesaku nevienam tur strādāt

Just Jeans Sia - Neiesaku nevienam tur strādāt

Ja Jums ir mazohistiskās noslieces, dzīļā nevēlēšanās lai par Jums pilnā apmērā maksā nodokļus un Jums negribās saņemt algu par Jūsu darbu, šī vieta ir vienkārši ideāla...bez visa iepriekšminētā, Jūs maksāsiet arī par sazagtajām mantām tikai tāpēc, ka grāmatvēdībā viņiem nav nekādas kārtības...

U

Komentāri (3)

L Laura 14.01.2008

Tieši tā, arī es nostrādāju vairāk kā pusgadu šai uzņēmumā. Sāku no paša pirmā veikala Alfā. Bijām 3 pārdevējas, kas savā starpā mainījās. It kā procenti, kurus katra nopelnīja par pārdotajām precēm, varējām nopelnīt attiecīgi savām pārdotprasmes spējām vai ja paveicās strādāt brīvdienās. Piemēram, procentos alga sanāca divtik, nu teiksim, kaadi 350 lati kopā par nostrādātajām stundām, bet aprēķinot mēneša nozagtās preces, izdalot "uz galviņām" no algas nācās noņet kādis 80-150 ls! Nu, es ljoti labi apzinos, ka zog ļoti, mēs pat mainjas beigās vai sākumā skaitījām apģērbus, lai izkontrolētu it kā, cik katras meinja pazuud, tomer meenesha beigās, es regulāri strīdējos ar vadību par to, ka man nav jāmaksā par nozagtajām Ādas jākām! Tomēr, bez rezultātiem.

Nezinu, vai vecā "kārtība" ir saglabājusies, var jau būt, ka kaut kas ir mainijies, tomer... citos uzņēmumos tomer ap**š vairāk! ;)

E Edgars 18.05.2008

Nav ko strādāt par pārdevēju - protams, ka tirdzniecībā vienmēr visi appišs viens otru un vairāk kā citās jomās...

D Dana 09.09.2008

Nepiekrītu Jeļenai par nodokļu nemaksāšanu. Šajā uzņēmumā vienmēr tikuši maksāti visi nodokļi par visiem firmas darbiniekiem. Visas algas un prēmijas bija un ir oficiālas, nekas nekad netika maksāts aploksnē... Visi darbinieki vienmēr ir saņēmuši savu pelnīto naudiņu, maksimums ar dienas nokavēšanos... Tāda sistēma, ka atvelk inventarizācijas mīnusu ir daudzos veikalos. Tapēc vajag turēt acis vaļā un skatīties kas notiek veikalā. Ir pieļaujamais procents kas drīkst būt nozagts. Uzņēmumam nav jāmaksā par savu darbinieku neuzmanību... Piekrītu, ka veikalā bija daudzas nesakārtotas lietas, bet jau no gada sākuma ir notikušas dažādas pozitīvas pārmaiņas... Strādāju šajā veikalā jau divus ar pusi gadus un esmu apmierinatā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes