www.sudzibas.lv Just 5 Slikts serviss, brāķētas preces

Just5 - Slikts serviss, brāķētas preces

Turpinu savu bēdu stāstu. Šodien 17.10.2016. beidzot pēc mēneša prombūtnes saņemtu savu telefonu, skārienjūtīgais ekrāns, kas nedarbojās ir nomainīts, taču konstatēju to,ka nomainītais ekrāns ir nevis jauns, bet gan noņemts no cita Blaster telefona un uzlikts manam,kā arī nu pēc trešā remonta telefonam vairs nav vibrozvana. Tiešām smieties vai nu jau raudāt nezinu, ceturto reizi telefonu nu nemaz negribas sūtīt uz remontu, jo atkal remonts ieilgs uz 30 dienām. Skumji taču servisa centru sazvanīt arī nevar. :( Nu jau trešo reizi esmu vīlusies Just5.

Tiem, kas nezinu par ko īsti ir runa lūk saite uz pirmo stāstu:

BondsBonds 17.10.2016

Kā tu to konstatēji? Kur ir teikts ka tam jābūt jaunam?

K Karīna Dirvele 17.10.2016

Ekrāns ir saskrāpēts. Mans ekrāns nebija skrāpēts, jo telefons tika nēsāts maciņā.
Aprīlī pirmo reizi nomainiju ekrānu par kuru samaksāju 68€ ,ekrāns pēc 2 mēneši daļēji atteicās darboties, tagad beidzot itka atnāca detaļas un uzliek lietotu ekrānu, jautājums par ko es samaksāju 68€ lai palietotu ekrānu 2 mēnešu?

K Karīna Dirvele 18.10.2016

BondsBonds un Tu uzskati, ka tas ir normāli laika posmā no 15.08.2015. (iegādes brīdis) līdz 18.10.2016. telefons jau 3x ir bijis remontā un pēc trešā remonta telefonam nav vibrozvana.

BondsBonds 22.10.2016

Nevajag izmantot telefonu tualetes birstes vietā, tad viss strādās. Brutāli, bet patiesi.