www.sudzibas.lv Just 5 Slikts serviss

Just 5 - Slikts serviss

Just5 freedom,UZMANĪBU...........Ļoti neiesaku pirkt preces ar Latvijas brendu Just5,ļoti nekvalitatīva prece.1 kritiens no 50 cm augstuma un ekrāns plīst.nopirku Just5 freedom pa 120 eur,saplīsa stikliņš, neviss pats ekrāns ,viss strādā bet vizuāli slikti izskatās gribēju salabot.Sazinājos ar servisa centru man teica ka tas maksā 40 eur. jautājums kur ir loģika?Vairāk uzzināju ka servisu Latvijā nav vienīgais uz brīvības ielas 40 ,ja nešaubos.

A Armands Ozoliņš 21.08.2016

Nav tas nekāds latviešu uzņēmums. Krievu uzņēmums , latviešiem pieder tikai 5%. It kā.
Telefoni ķīniešu ztc un citi, parbrendoti. Pa lielam suds ne telefons, pamēģināju spacer un uzreiz sapratu, ka nav vērts, pie pirmā kritiena ekrāns pašķīda, pēctam it ka lietot varēju , bet ar laiku nokāras viss un viss slikti. Tolaik teica, ka jauns ekrāns 100€, lieki piebilst ka telefons pats maksāja 139€

Ventilators 21.08.2016

Samsung arī visiem modeliem nedod garantiju pret kritieniem un ūdeni. Pofig ka pirmais vai trešais kritiens.. nevajag mest zemē!
Citi lielie flagmaņi ar mēdz krist un liktenīgs ir tieši pirmais kritiens. Par jaudu nevaru strīdēties par iepriekš minēto komentāru.

Tas ka ekrānu maiņu nodrošina paši ražotāji nenozīmē, ka slikts servis. Labi ka tikai 40€. Tas nav ebays, kur nopērkot stikliņu nezināsi vai strādas, vai atnāks vesels, vai pamatplate atpazīs, vai bez ekrāna ir citas problēmas. Nomainit ekrānu autorizētā vietā tiek dota garantija, protams netik liela kā pērkot jaunu, bet vismaz.

Kāpēc neviens par Sony nebļaustas. Stulbā Z sērija, kas reāli plīst nepārtraukti, bet kā viņuas reklamē. Dzelziski jaudīgi, bet materiāli slikti..

Sūdzība nevietā

retas_sudzibas 26.08.2016

Es atvainojos, Jūs pats, savas vainas dēļ nometāt telefonu un tapēc ir vainīgi ražotāji?! Mīļais cilvēk, tad lietojiet aizsargstikliņu!! Kur līgumā vai garantijā tika minēts, ka tiek garantēts, ka stikliņš kritiena gadījumā nesaplīsīs? Kur ir loģika? Pats sasiti, pats arī maksā!!