www.sudzibas.lv Just 5 Nekvalitatīva prece un serviss

Just 5 - Nekvalitatīva prece un serviss

Nu tā, Just 5, vienkārši brīdinājums cilvēkiem, NEKAD UN NEKĀDOS apstākļos nepērciet Just 5 produktus . No man zināmajiem 7 cilvēkiem, ieskaitot mani, kuriem ir šie telefoni, visiem tie nepārtraukti lūzt un lielāko daļu laika tie atrodas remontā nevis kabatā. Ekrāni lūzt no sala, no tā ka tos notīra, bieži nestrādā arī neieplīstot, baterijas mirst, jaunu nav dārgas, GPS kategoriski atsakās uzrādīt pareizo atrašanās vietu , freedom x1 it kā esot samsung kamera, bet manam vecajam samsung ar uz pusi mazāk megapikseļiem vides ir simtreiz labākās. Servisā nepārtraukti melo par remonta izpildes laiku, nespēj laikus detaļas no ķīnas saņemt, esmu servisā bijis daudz reizes ar savu un bērnu telefoniem, vienmēr ir bijusi rinda uz telefonu nodošanu remontā. Tas zīmols būtu jāaizliedz, pārāk daudz nervu bendēšanas .

J Jusiksolnisko 13.11.2016
Briesmigs servis

Labdien,gribu padalities par Just servisu.Atdevu savu telefonu servisa centram,gaidu jau menesi. Man neatbid ne uz zvanam,ne kad sutu sms,lai uzzinatu kad es dabushu savu telefonu