www.sudzibas.lv Just 5 Zemas kvalitātes prece, neatsaucīgs serviss

Blaster2, Just5 - Zemas kvalitātes prece, neatsaucīgs serviss

Kādā jaukā dienā Bites centrā es nopirku telefonu Blaster2 bez iepriekšējas izpētes, tīri paļaujoties uz to, ka pat tas, ka cena bija samērā zema (ap 160 eiro), ierīces funkcijām vajadzētu strādāt. Citā gadījumā tādas funkcijas netiktu ievietotas un reklamētas. Ātri vien nācās nožēlot samērā spontāno lēmumu, jo navigācija telefonam nav. Ir kartes, kurās dažreiz parāda kur atrodies un dažreiz atrodies pavisam kaut kur citur, laimes spēle. Telefons uzkarst tā, ka rokās nevar paņemt, it sevišķi lādējoties. Pie lādētāja pēkšņi nelādējas. Aiznesu uz servisu, nomaina bateriju, sataisa portu. Pēc brīža problēmas tās pašas. Telefons lādējas vairāk nekā 8 stundas, uzkarst, slēdzas bez iemesla ārā, 0 navigācijas, regulāri uzkaras programmas. Aizeju uz servisu. Viņi telefonu paņem un saka, ka paskatīsies, tomēr vainas viņi neatrodot un saka, ka pat ja būtu problēmas man garantija ir anulēta kaut kādā veidā saplaisājušā ekrāna dēļ (ekrāns mana vaina). Esmu palietojis telefonu gandrīz pus gadu un varu droši apgalvot, ka sliktāks telefons man nav bijis. Protams, ka mana vaina. Ja es būtu painteresējies par šo just5 produkciju vairāk, es nebūtu ņēmis, jo atsauksmes ir sliktas, protams, ne visiem, bet lielākajai daļai man pazīstamo. Tāpēc aicinu neiegādāties just5 telefonus, jo ātri vien nāksies nožēlot. No viņu uzņēmuma produkcijas es noteikti vairs neko neiegādāšos

B

Par just5 vispār varētu atvērt atsevišķu sūdzību portālu.