Jūrmas pilsēta - ceļa zīmes

Kā jau drošvien daudzi no jums arī mūsu ģimene brīvdienās devās uz tā saucamo kurort pilsētu Rīgas Jūrmalu, lai izbaudītu brīvdienas apmeklējot pasākumus un pastaigājoties gar jūru. Braucām ar mašīnu un pasākumu laikā brīvu stāvvietu vēl jāpameklē. Tā nu iegriezāmies kādā šķērsielā, bet tur pretī stāv policists un māj ar roku, ka jāgriežās riņķī(kaut arī policists kas stāvēka uz ielas krustojuma pirms nogriešnāsnekādas norādes nedeva) tā nu griezāmies otrādi šķērsojām krustojumu atradām kur novietot auto, aplūkojām vai ievērojam visus CSDD zīmes un no mašīnas aplūkojām apkārtni neko pretlikumīu neredzējām. Atgriežoties no pasākuma ieraudzījām vējstiklā paziņojumu ka stāvam zem zīmes ar 30ls naudas sodu. tad nu devāmies aplūkot apkārtni, lai saprastu savu pārkāpumu. Un izrādās ka zīme apstāties un stāvēt aizliegts ir otrā pusē aiz zīmes kas norāda ka jāgriežas pa kreizi. Garām brauca policists ar motoroleri, tad nu ēs viņam jautājām kā to zīmi ir iespējams redzēt no otras puses izrādās ka zīme ko viņš bija domājis atradās aiz krustojuma ko bijām šķērsojuši, aizejot gabaliņu atpakaļ zīme tiešām tur atradās bet tai priekšā atradās koku zari un lapas kas būtiski samazināja ceļazīmes redzamību, un mēs nebū nebijām vienīgie kas tā domāja, jo gan pirms mums, gan pēc mums bija daudzi kas savus auto novietoja uz šīs ielas, interesants veids kā celt savas pilsētas labklājību un prestižu, un, manuprāt, šī 6diena pēc laba pasākuma tika sabojāta diezgan daudziem cilvēkiem.

E