www.sudzibas.lv Jūrmalas slimnīca Briesmīga attieksme dzemdību laikā

Jūrmalas slimnīca - Briesmīga attieksme dzemdību laikā

Manās dzemdībās Jūrmalas slimnīcā piedalījās ginekoloģe Iveta Dumbrovska - iesaku steidzami slimnīcai pārtraukt sadarbību ar konkrēto dakteri, jo tās attieksme pret dzemdētāju ir kā pret gaļas gabalu, veicot manipulācijas bez iepriekšēja paskaidrojuma, piemēram, sāpīgi saspiežot krūts galus, raustot nabassaiti, lai pārbaudītu vai placenta nav atdalījusies vai spiežot vēderu, kas rada traumu, bez iespējas aizsargāties, ņemot vērā, cik neaizsargātā pozīcijā ir dzemdētāja.
Kā arī šī daktere dzemdību laikā izteica nievājošus komentārus, kas tika vērsti vecmātes virzienā, atklāti izrādot necieņu, kas, manuprāt, ir nepiedodami. Uzskatu, ka šāda persona nedrīkst strādāt ar grūtniecēm un piedalīties tik nozīmīgā procesā kā dzemdības, jo saskare ar šo personu aizēno visu skaisto, kas piedzīvots dzemdējot bērniņu un vienlaicīgi bojā iespaidu par Jūrmalas slimnīcu.

21.03.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I

Komentāri (3)

V vitols 21.03.2023

Man ir radies tāds jautājums vai tu piedzemdēji un bērns vesels?
Ja tā,tad pārējām tehniskām lietām,ko viņa darīja un kā darīja nav nozīmes.

L Lote1 15.05.2023

Nē, tā nav! Personām, kas ir emocionāli un fiziski vardarbīgas, nav slimnīcās (un arī citur) jāstrādā!
Tad jau pēc Tava piemēra līdzības - nekas, ka Tevi sita utt. Pati vesela, bērns vesels, tad jau viss kārtībā?

Dzemdēju 2021.gadā. Dzemdības arī pieņēma Iveta Dumbrovska. Un varu piekrist visam minētajam -neprofesionāla, necienīga un emocionāli vardarbīga attieksme pret grūtnieci.
Nekad vairs neizvēlēšos Jūrmalas dzemdību nodaļu (un arī nerekomendēju nevienai draudzenei (ja vien netiks slēgts līgums ar citu vecmāti)).

I Izabella17 15.05.2023

Šādi domājošas personas kā jūs esat līdzvainīgi tajā, ka Latvijā kaut kas tāds tiek pieļauts. Jūs justos patīkami, ja tā izturētos pret jūsu māti?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes