Jūrmalas slimnīca - Slikts serviss

Ir pagājis gads kopš dzemdēju Jūrmalas slimnīcā - manas pirmās dzemdības. Savilnojums mijās ar bailēm un nezinu.
Ierodoties slimnīcā mani pārsteidza divu vecmātu drausmīgā attieksme. Brīd, kad tika pārbaudīts dzemdes kakls no vecmātes dzirdēju šādus vārdus: “davaj, taču atslābinies! Šitā vēl salauzīsi man pirkstus! Gribi bērnam, ko salauzt!
Acīs uzreiz sariesās asaras un jau blāvu pēc savas otrās puses, jo gribēju braukt prom!
Nākamajā brīdī mums iedeva numura atslēgu, tad nu es noriju to Krupi un gāju gaidīt kontrakcijas.
Otrais brīdis: jūtu mežonīgas sāpes, esmu tam gatavojusies, izgājusi kursus vairāku mēnešu garumā. Man Saka - jāiet pārbaudīt tonīši. To arī dodos darīt. Kabinetā uznāk kontrakcija un es ar skalo, zemo uuuuu, mēģinu tikt pāri kontrakcijai. Ienāk “jaukā” vecmāte un Saka: “vai tiešām vajag tik skali? ”
ir pagājis gads, bet šo rakstot visas emocijas nāk atpakaļ! Nebūtu es tā gatavojusies, tas viss mani tā izsistu no līdzsvara!
Trešais brīdis: ievada epidurālo, visa trīcoša mēģinu atslābināties un gaidu, kad dzemdes kakls būs pietiekami liels. Ienāk viena no divām vecmātēm, paskatās manus kontrakciju sāpju rādītājus un Saka: “un tu tik ātri pie tik nesāpīgām kontrakcijām panēmi epidurālo - tev drīs beigsies iedarbība un uz iztumšanu sāpēs 70 reizes vairāk. ”
tā nu vina pateica un aizgāja.
Jāpiemin, ka tas sastresināja pamatīgi, jo posms iztumšana bija posms no kura visvairāk baidījos.
Labi, ka no kursiem atcerējos - mieru tikai mieru, jo mierīgāka, jo vairāk mīlestības hormons, jo vairāk cm valā, jo ātrāk pie bērniņa!
Zinot visu, ko esmu apguvusi un lasījusi gaidību laikā šis ir vienkārši nepieņemami. Zinot to, ka jo labāk māmiņa jutīsies, jo ātrāka un netraumatiskāka būs dzemdību gaita!
Man paveicās, jo viņu dežūra beidzās un uz iztumšanu es dabūju loti jauku un profesionālu vecmāti - Evitu. Paldies viņai!

16.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

E

Komentāri (6)

P Palīgs neskaidrajiem 16.07.2022

Nu mļin, kam te interesē par tavām kontracijām un dzemdes kaklu? Mājās vīram pastāsti.

B Bez_vārds 16.07.2022

beidz beidzot dzemdēt. tas 1. nav vairāk modē, 2. nav ko stāstīt visai pasaulei par savu dzemdi, 3. nomierinies. kā var pēc gada tam visam netikt pāri. acīmredzot ir kautkādas problēmas. priecājies, ka ar bērnu viss ir ok, ja jau anestēziju izvēlējies. Piekrītu pirmajam komentētājam - tas nevienu neinteresē.

Good Intentions 16.07.2022

Sniegpārsliņ, ej rūdies savādāk būs sūra dzīve.

N Nessie 17.07.2022

Izskatās, ka komentētāji ir vīrieši, kuri nesaprot mo nozīmē dzemdības. Zemiski no jūsu puses šādi komentāri, kad acīmredzami attieksme no vecmātēm ir bijusi pazemojoša. Autorei ieteiktu rakstīt sūdzību nevis šeit, bet Veselības inspekcijā vai Liepājas slimnīcai.

E Elina Dubra 17.07.2022

Paldies par Sapratni! Sūdzība ir iesniegta arī Jūrmalas slimnīcā, gribu, lai tas tiek pie lielākas auditorijas! Tas galu galā vairs nav par mani, jo es jau piedzemdēju. Ja šo izlasīs kaut viena topošā māmina, tas jau būs labi.
Zinās, ko var sagaidīt un no sirds tāpēc iesaku apdomāt par līguma vecmātēm.
Un heiteri būs vienmēr, ja jau vini izlasījuši, tad jau ir kavējuši laiku pie mana komentāra.

B Bez_vārds 17.07.2022

tev jāpārstāj ar večiem gulēt un dzemdēt. tas par sliktu nāk... kā redzams...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes