www.sudzibas.lv Jūrmalas dome Klaja ņirgāšanās pa tiem, kam nav Lexus un privātmāja Jūrmalā

Jūrmalas dome - Klaja ņirgāšanās pa tiem, kam nav Lexus un privātmāja Jūrmalā

Dzīve gadās visādi un nākas piemēroties attiecīgajiem apstākļiem, bet viens gan nav skaidrs - kādēļ jāņirgajās atklāti pa cilvēkiem, kam nav lexus un privātmājas? !
...
Šodien 06.12.18 devos ar meitu uz nacionālo rehabilitācijas centru vaivari... Plkst 10: 04 izkāpju dzelzceļa stacijā vaivari viss ceļš sākot no stacijas līdz rehabilitācijas centram apledojis un slidens sajūta, ka pīlei uz ledus.. Kaut, ka trijatā aizslidojām līdz centram... Nodomāju pie sevis par cik bija tikai 10: 00 no rīta, ka iespējams, ka nav paspējuši apkaisīt attiecīgo posmu atbildīgā iestāde. Bet, kas tev dos plkst 18: 53 izeju no vaivariem un tieši tas pats - slidotava!.. Papildus visam par cik man nesen bija uztaisīta operācija rokai skaidru naudu es nenesāju līdzi... Nu lūk un nācās doties no vaivariem līdz dubultiem ar kājām, kur atrodās tuvākais bankomāts un ziniet posmā no vaivariem līdz dubultiem gājēju ceļš tīrs, ka ledus... Vnk ņem bez maz vai slidas un slido līdz sev vajadzīgai iestādei...
...
Jautājums vai tiešām ir tik drausmīgi nepieciešams tas bezmaksas transports jūrmalā, ka visas pārējās vajadzības, kas patiešām būtu vajadzīgs var atstāt pašplūsmā? !
Es saprotu, ka varbūt posmā no vaivariem līdz dubultiem (tālāk nezinu, kas ir jo nedevos ar kājām tālāk) gājēju ceļš jeb ietve nav īsti pašvaldības īpašums, bet, tad - kāda velna pēc (atvainojos pa izteicienu) pašvaldības / valsts policija nesoda īpašniekus, kam tā zeme pieder? ! Jo es atvainojos, bet stipri šaubos, ka likums ļauj savu īpašumu pārvērst pa dzīvību apdraudošu vietu!
...
P. S. Cilvēku pa cilvēku padara viņa rīcība un es patiešām šaubos, ka jūrmalas domei nepietiek naudas, lai kaut vai ar sāli nokaisītu šajā gadījumā attiecīgo posmu vai, ka jūrmalas pašvaldības policija nevarētu sodīt māju īpašniekus par patvaļu jo es patiešām nezinu, ka vēl nosaukt šo!

M McGaret 06.12.2018

Papildus ir patiešām liels kauns, ka posmā no Vaivaru stacijas līdz rehabilitācijas centram nav nokaisīts ceļš jo štrunts tiešām par mani ... Bet šo posmu izmanto cilvēki ar kustību traucējumiem/ roku, kāju amputācijam utml ... Un tas patiešam ir milzīgs kauns, ka Jūrmalas dome nespēj atrast līdzekļus tā posma nokaisīšanai!

G Gonx 07.12.2018

"man nav lexus un māja, jūs man esat parādā"

Dzimis Jūrmalā(neuzskatu īsti sloku par jūrmalu, un cik noprotu - no turienes arī esat), ir privātmāja, mašīnas uz doto brīdi nav, nekādu diskomfortu nejūtu ar labiem apaviem.
Transports ir par velti ar Jūrmalnieka karti, nav tā Jūrmalas domes problēma, ka jums tādas nav, vai neesat deklarēta jūrmalā, ir jāsaprot, ka NAV fiziski iespējams snigšanas laikā ( un snigt sāka agri no rīta) visu un uzreiz izdarīt kā JUMS to vēlētos, tākā iesaku nevis dzemdēt bērnus, bet sākumā sakārtotu privāto dzīvi, lai vismaz 300 euro vērta mašīna nebūtu kas kosmisks, nevēlaties auto ? brauciet ar taksi šajā laika posmā, a tiem kuriem ir privātmāmajs daudz strādā, lai tādas tiem būtu, un nevar sēdēt visu dienu mājās lai kasītu nost sniegu.

H Haily 08.12.2018

Tuvākais bankomāts atrodas Kauguros un Slokā. Kas ir krietni tuvāk kā Dubulti. Vakar visā Latvijā bija slideni ceļi, tādi ir laika apstākļi. Ir jādomā ar galvu līdzi! Skaidrai naudai makā ir jābūt, noder daudzos dzīvos gadījumos. Kaut kā jūsu stāsts liekas neticams. Kāpēc atpakaļ nebraucāt ar vilcienu? Stacijās var norēķināties ar karti. Vai arī ja jau nav skaidra nauda, tad taču noteikti ir Mobilly aplikācija.

D deiva 08.12.2018

Man ir privātmāja šajā posmā - neuzskatu ka MAN ir jākaisa sāls svešiniekiem - kam vajag lai kaisa...

T Tabaka123 12.12.2018

Lasot šo es atcerējos ko mans opis stāstīja (dzīvo 2vas pieturas atpakaļ no Vaivariem), ka rakstījis Jūrmalas domei sūdzību, ka nevar bert smiltis, ja nav sniegs. Jo redzieties, tas “bojā” sunīša ķepiņas.
Lai vai kā. Kokam 2vi gali. Nekad visi nebūs apmierināti.
No vienas puses piekritīšu, ka pie vaivariem vajadzētu vismaz drošāku ceļu.