Juris Repsis - Krāpšana

Juris repsis, kurš mācījies Ogres 1. Vidusskolā un pretendē, ka ir būvniecības darbu vadītājs no Ikšķiles novada patiesībā ir krāpnieks, kura tā sauktā brigāde jums nozags no būvobjekta visu kaut cik vērtīgo - nostādot viņu fakta priekšā, tiek imitēta problēmas risināšana un nozagto lietu meklēšana, bet tā arī lielākā daļa netiek atrasta. Saskaņā ar noslēgto darbu veikšanas līgumu, pieprasa priekšapmaksu par materiāliem, bet tie tā arī netiek piegādāti, īpaši kad objekta būvniecība tuvojas noslēgumam. Silti iesaku, ja tomēr izvēlaties veidot jebkādu sadarbību ar viņu, materiālus gādāt pašam, par darbu maksāt strikti tikai pēc paveiktā un kvalitātes kontroles (kvalitāte ir zem vidējā) . Šobrīd esmu iesniedzis policijā pierādījumus par viņa negodprātīgo rīcību un krāpšanu.