Juris Pupainis - Ignis - Krāpšana

Gribu visus brīdināt par krāpnieku Juri Pupaini - Igni, es gan nezinu vai tas ir īstais vārds, bet reālais bankas konta numurs, pēc kura varētu atpazīt ir LV20HABA0551041798024.
Tā kā dzīvokli meklēju jau ļoti ilgi, uzticējos cilvēkam, izklausījās sakarīgs un runāja ļoti ticami.
Atsūtīja dzīvokļa bildes, tā kā tajā pašā dienā biju skatīties dzīvokli tajā pašā mājā (Imanta, Dammes iela 17), aizdomas neradās, jo dzīvokļa izkārtojums tāds pats.
Pēc 3 dienām bija tikšanās diena. Viņš paprasīja pārskaitīt drošības naudu nu un es arī pārskaitīju, jo nedomāju, ka krāpnieks liktu pārskaitīt naudu.
Veiksmīgi apmānija mani ar savu stāstu, ka brauks no Daugavpils, pirms braukšanas vēl pie notāra jāaiziet un pēc pat piemetināja, ka "savāks" savu sievu un brauks. Viss ļoti ticami.
Pienāca vakars. Aizbraucām uz noteikto adresi, zvanīju un man par nelaimi piepildījās tas no kā es visvairāk baidījos - izslēgts.
Pagaidīju, kad no mājas kāds iznāks un pajautāju vai 4. dzīvoklī kāds dzīvo. Kaimiņiene pateica, ka pašlaik nē, bet īpašnieks šad tad uzrodās un iepriekš dzīvojuši jaunieši. Palūdzu lai ielaiž mājā un gāju klauvēties pie noteiktā dzīvokļa, bet nekā, klusums.
Veljoprojām nespēju noticēt savam stulbumam un naivumam, bet arī vēljoprojām negribas ticēt, ka esmu apkrāpta, ja jau tur tiešām iepriekš ir bijuši īrnieki šim pašam cilvēkam. Arī no ārpuses pa logu skatoties izskatījās, ka tapetes tādas pašas kā bildēs.

Novēlu nevienam nebūt tik aprobežotam kā man un izvērtēt visu kārtīgi. Iespējams es nebūtu iekritusi šajos slazdos, ja nebūtu bijusi tik laimīga, ka beidzot atradu dzīvokli.

I