www.sudzibas.lv Juridiskie pakalpojumi Jurists Armīns Straume

Juridiskie pakalpojumi - Jurists Armīns Straume

Pastāv ļoti liela iespēja, ka Jūs tiksiet apkrāpti, ja vērsīsieties pie jurista Armīna Straumes, ofis atrodas Artilērijas ielā, naudu par pārstāvniecību tiesā iekasēs uzreiz, neatejot no kases, kā iziesiet pa ofisa durvīm tā uzreiz sazināsies ar jūsu konkurentiem un pārdos Jūs, bet pats labākais ir tas, ka uz tiesu nozīmētajā laikā arī neieradīsies un Jūsu naudiņu neatgriezīs jums.Vēlāk nedēļu nebūs sazvanāms, vienā vārdā KRĀPNIEKS UN NEGODĪGS CILVĒKS

K Katy 03.06.2009

Pilnīgi piekrītu

J Juris 17.03.2011

Piekrītu Anda ievietotajam komentāram par visiem 100%.No sākuma it kā ļoti liela interese, pēc tam- visas vajadzīgās izziņas( ko var pieprasīt advokāta birojs nevis klients)ir jāskrien pašam, jātērē savs laiks un protams papildus savi izdevumi, izskatāmo lietu pagriezīs tā, lai ir jātiesājas vēl un vēl, ļoti bieži nav sazvanāms(ne pirms ne pēc tiesas) un protams Armīna Straumes sekretāre Inga, kā jau savējā neko nezina, liek pārzvanīt, pēc tam mainās tonis, tad neceļ vispār.Varētu komentēt vēl, bet tas aizņems daudz laika.Ofiss atrodas Artilērijas ielā3-3. PIEKRĪTU IEPRIEKŠ TEIKTAJAM-VILTĪGS, NEGODĪGS UN KRĀPNIEKS. Vienīgais pluss-ir labs aktieris.

A alda 11.07.2011

Biju pie Armīna Straumes', iedevu dokumentus (apmēram 5 lapas), paņēma 50 latus, kvīti neizsniedza. Zvanu pēc nedēlas, saka lai zvanot vēl pēc vienas. Zvanu, un atbilde ka esot sarežģita lieta un viņš tādu nevarot. Smieklīgi, nudien aktieris, jo to lietu man tagad izdarīja students-topošais jurists. Protams, 50 latus atpakaļ neatdeva.

S Selga 23.01.2012

Mani sauc Selga un ar Armīnu Straumi man bija darīšanas 5 gadus(tiesas process tika vinnēts) un ļoti ceru, ja vajadzēs varēšu griezties pie Armīna pēc palīdzības atkal, es viņam uzticos, jo zinu, ka viņš uzreiz pateiks var vinnēt vai nē, kā arī jebkurā laikā, kad nav tiesas sēdē, atbildēs uz interesējošo jautājumu.Varu pateikt lielu paldies Armīnam par palīdzību un atbalstu, jo man tiesas pavēste un visa tā lieta bija liels trieciens un ja interesantas... sagadīšanās dēļ es nebūtu iepazīstināta ar Armīnu, tad domāju, ka iznākums būtu pavisam citāds, jo grūti atrast advokātu, kam var pilnībā, atklāti uzticēties.Paldies!!!

V Vassily Golubev 24.02.2019

Zinu Armina Straume no 94 gada, no 95 lidz 2003 viņš bija manam juristam un paliga man pa visam manam problemam, kadas manas trijos tirdzniecibas firmas bija ļoti daudz! Ļoti godigs un kartigs cilveks! Jeb es atkal sakšu kadu aktivitate Latvijā
, tad pieprasu viņu atkal but par manu juristu!