www.sudzibas.lv Juridiskā Koledža Neiesaku mācīties Juridiskā Koledžā

Juridiskā Koledža - Neiesaku mācīties Juridiskā Koledžā

Neiesaku JK tiem kas vēlas arī turpināt macības un iegūt 2. līmeņa augstāko! Jāsāk ar to, ka T.Jundža solījumi ir diezgan tukši. Gada sākumā teica, ka sadarbības līgums būšot ar LPA (iespēja tālāk macīties 2.kursā), bet šis solījums ātri pieklusa un nebija nekas vairs dzirdams par to. Mājas lapā ir minēta tādā informācija par sadarbības līgumu ar Rēzeknes augstskolu, muļķības, kad devos uz RA man pateica, ka tāds līgums varbūt ir bijis, bet jau sen nav. Uz LU vispār no JK var neskatīties, jo tur šo diplomu neatzīst. Vienīgā stiprā saikne ir ar skandalozo Sociālo tehnoloģiju augstskolu, kur vispār nevar saprast vai viņi ir tiesīgi mācīt un izdot akreditētus diplomus. Tālāk jārunā par absolventu koificentu, kurš ir salīdzinoši mazs. 30%-40% koledžu nepabeidz. Protams ir novērojama daudzu nolaidība un nevēlēšanās nemaz kārtot valsts eksāmenu, bet diezgan daudzi arī nenokārto to. Apmācība varētu noderēt kādai sekretārei juridiskajā birojā, bet ne augstāk. Izejot no šīs iestādes un ieejot valsts institūcijā uz juridikiem jautājumiem nespēsiet atbildēt ja nebūsiet papildus kaut ko mācījies.

P.S. Tas bija par vakara nodaļu!

I irina 14.06.2011

Civilprocesa pasniedzējs nav sevišķi labs lektors.Tāds haotisks stāstījums.

I irina 14.06.2011

Lekcijas tiek lasītas daudzos mācību priekšmetos no likuma - piemēram, civiltiesības, lietu tiesības, mantojuma tiesībās, saistību tiesībās, tiesību teorija vispār ir pats minimums, kas jāiemācās, administratīvajās tiesībās, arī civilprocesā tiek lasītas no likuma. tad jau var lasīt mājās likumu pats, vai arī bibliotekā atrast vajadzīgās grāmatas un izlasīt pašam. Kaut kā nesaskatu lekcijās vajadzību būt klāt. Vai arī citās mācību iestādēs arī tā ir?Man radās pārdomas vienkārši par to.Ja divus gadus no vietas daudzos mācību priekšmetos, lasa likumus - tad kāda jēga apmeklēt lekcijas?It kā jau koledžai nav nedz kāds augstākās izglītības līmenis, bet radās zināmas pārdomas.

P pele 18.07.2011

eee, vārguļi! ja gribat iegūt kko dzīvē, tad jums būs poooo kādi pasniedzēji utt.!! koledža ir tā vieta, kur JŪS uzņematies atbildību par to, vai jūs mācīsieties vai nē, nevis skolotāji! Jā, skolotājiem ir jābūt pretīmnākošiem, bet JŪSU atbildība ir visu iemācīties. un nevajag teikt, ka dēļ pasniedzējiem jums sliktas atzīmes, nenolikāt eksāmenus utt.! VISS ATKARĪGS NO JUMS! Par LU raksta, ka nevajag uz turieni iet mācīties(pašu forumā), par RTU raksta, ka nevajag uz turieni iet mācīties, par JK raksta, ka nevajag uz turieni iet mācīties utt! Kur ir ideāla skola? NEKUR! Visiem neizpatiksi, tapēc no jūsu attieksmes ir atkarīgs-vai konkrētā augstskola būs laba vai nē, skolotaji būs labi vai nē utt. GROW UP, people! :)

V Valentīns 18.08.2011

Esmu beidzis šo mācību iestādi 2004. gadā. Nezinu kādas prasības ir šodien, bet, manā laikā, tās bija augstas. Valsts eksamenā izkrita vai katrs ceturtais. Viena daļa pat netika līdz Valsts eksamenam -diplomdarba plaģiatisma pēc. Ja kāds grib savu dzīvi saistīt ar jurispudenci, tad labāk uzreiz sākt macīties bakalauru studiju programā. Koledža dod papildu zināšanas tiem kuriem ir jau augstāka izglītība.Bet ja būsiet nopietni mācijies, tad zaudētājs nebusiet - dzīves situācijās pat ļoti noderēs.

K kirschrot 31.10.2011

Es esmu no pirmā tiesību zinātnes izlaiduma. Es, kā arī man pazīstamie JK apsolventi, nevar piekrist par nekvalitatīvu izglītību. Gluži otrādi, ne katrs var izturēt koledžas augstās prasības un tāpēc ir tik mazs apsolvējušo %. No mūsu grupas šobrīd ir vismaz seši M. iur, mūsu kursā bija 6 grupas, nezinu par pārējām grupām, bet noteikti arī no pārējām grupām daudzi apsolventi turpināja mācīties tālāk. Mēs visi esam pateicīgi par fundamentālajām zināšanām, ko deva mums JK. Vienam otram ar LU bakalaura grādu zināšanu līmenis ir zemāks nekā JK apsolventam.
Tie, kas tiecas uz Baltijas krievu institūtu, lai tur arī mācās, viņi to ir pelnījuši.
Visiem JK absolveniem ( jau 10 izlaidumi!) sirsnīgs sveiciens!
JK pasniedzējiem milzīgs PALDIES!

D Dace 16.12.2011

Ir tāds teiciens: "Durakam i' kule pa' zvanu"". Tas par tiem, kas augstāko izglītību saista ar pasniedzēju prasmi vai neprasmi lasīt lekcijas, ar mīkstu vai cietu krēslu, ar iespējām "nošpikot" eksāmenos vai tādas iespējas trūkumu. Augstskola NAV sākumskola. Mūsdienās pat vidusskolā pašiem jāmācās no grāmatām, interneta resursiem un galvenais-jādomā. Ar galvu-vēlams. Var salīdzināt pasniedzēju dotības pasniegt priekšmetu, kas ir subjektīvi, bet jāsaprot, ka lektors NAV skolotājs. Ja nedomāsi ar galvu, necentīsies neko saprast, nelasīsi un nemeklēsi sakarības un atšķirības-rezultāta nebūs. Patlaban (2011.gada 16.decembrī) mācos JK 2.kursā Tiesību zinātnes. Sākām 40 studenti, tagad esam 20. Un ne jau tāpēc, ka cien.Malnačas kundzei slikts garastāvoklis vai Maļceva k-gam nesanāk... Nesanāca tiem, kas "atbira", jo bija un ir jāmācās un daudz...Tas nav viegli pilna laika vakara studijās, ja 8 stundas dienā, 5 dienas nedēļā ir arī jāstrādā "maizes darbs".
Mēs, kas palikuši-mācāmies paši, lasam, daudz diskutējam, regulāri apmeklējam lekcijas, referātus un kāzusus "ražojam" paši.
Visu cieņu pasniedzējiem L.Mizovskai, L. Āboliņai, J.Muižniekam, A. Maļcevam, A.Malnačai u.c.
Ir jāsaprot, ka sociālisms ir beidzies jau pirms 20 gadiem, kapitālismā katrs pats par sevi ir atbildīgs, neviens cits nav atbildīgs ne par tavu izglītību, ne par tavu pārticību.
Priecīgus Ziemassvētkus, kolēģi !