www.sudzibas.lv Juridiskā Koledža KRĀPŠANA, SUKU KOLEDŽA

Juridiskā Koledža - KRĀPŠANA, SUKU KOLEDŽA

Es pabeidzu Juridisko koledžu pirms gadiem 5. Koledža un Pasniedzēji solīja, ka ļoti ātri atradīsim darbu kā juristi un tie ir ļoti vajadzīgi. Smadzenes skaloja katru mācību dienu. Ka mēs kaut kādi izredzētie esam!!! Un tādā garā!!! Iespējams smadzenes skalo arī tagad. Tā ir patērētāju tiesību maldināšana.

Pats labākais ir tas, ka stājoties LU Juridiskajā fakultātē tādu sūda papīreli neviens neņem vērā. Vairums darba devēju pat nezin, kas ir juridiskā koledža. Darba devējiem vēl ilgi darba intervijā ir jāskaidro, kas tā tāda juridiskā koledža.

Zināšanas arī visai zemas. Vairāki mācību priekšmeti, kā piemēram civiltiesību bloks un civilprocess, un krimināltiesības vienkārši jāiekaļ galvā. Pilnīgi sausi pavadīti 2 mācību gadi. Par nenotikušām lekcijām neviens naudu neatgriež.

Es vispār brīnos, kuri vēl uzķērās uz šo JURIDISKO KOLEDŽU!!!
Un koledža arī piesolīja darbu pie advokātiem, prokuroriem, tiesnešiem, bet tur nekas tāds nenotika. To katru dienu stāstīja, ka mūs ņems darbā - advokāti, prokurori vai tiesneši.

Galvenais visiem sastāstīja, ka mums pēc koledžas visiem būs DARBS!!! Pilnīgas muļķības!!!

B

R Ričards Birziņš 15.01.2016

Teikšu godīgi , par tādu koledžu dzirdu pirmo reizi dzīvē.

2 2016merk 19.01.2016

Kāds mācās par pavāru un sapņo strādāt krūtā restūzī, kāds domā, ka būs prezidents... Cits baigais biznesmenis un tuvinieki vēl pačubina - jā, jā malacis, tā būs. Bet beigās iet kraut dēļus vai veikalā kasē sēdēt. Tas, ka skolotāji jūsos lika cerības nenozīmē, ka 100% tām jāpiepilda.
Par savas profesijas guru kļūs tikai retais, kas mīl savu nodarbi un atdodas tam ar visu sirdi.
A par lapelēm. . Nu ar mūsu LV super pyper izglītību vispār ļoti nav ko lepoties. Lielākā daļa to ieguvuši maksājot, pārrakstot vai vispār darbus raksta zubrīši kam tā lieta iet un vismaz kaut kā peļņa uz haļavšiku rēķina. Arī rektori nāk uz lekcijām kad un kā grib... Ai te pat runāt nav ko...

C Cleopatra 26.01.2016

A pastrādāt Tavā vietā, algu nopelnīt vēl nevajag pie kāda advokāta kādam? Pieaudzis cilvēks, bet nezin, ka ar karoti mutē nevienma nav pienākums neko ieliet??? Ej, cīnies, dari, neviens neko vieglu nav solījis! Ej , sāc par tiesas sekretāru, jo pēc koledžas tak ir zemākais profesionālais līmenis, ko pie velna iedomājies?! par prezidentu Tevi kāds ņems?!?!?!
Pal LU ... Tā ir politika, lai izskaistu citas augstskolas un kelodžas. Jau sen, kad es mācījos, bija cīņa "aizklapēt" visas pārējās, lai visi "brīvprātīgi piespiedu kārtā" ietu uz LU.... Labāka piedāvājumu saistībā ar kursu mācību procesu piedāvajumu gan nesaskatiju....
Beidz gaudot un cīnies!

R Rolands Berzins 07.02.2016

Man ar bija tas gods mācīties Rīgas Juridiskajā Koledžā. Nu likumdošanu saprotu labi,tachu ik vienu likumu var apiet ar likumu. Darba zinja ja diez ko nepalīdzēja!