www.sudzibas.lv Juridiskā Koledža Neiesaku mācīties Juridiskā Koledžā

Juridiskā Koledža - Neiesaku mācīties Juridiskā Koledžā

Neiesaku JK tiem kas vēlas arī turpināt macības un iegūt 2. līmeņa augstāko! Jāsāk ar to, ka T.Jundža solījumi ir diezgan tukši. Gada sākumā teica, ka sadarbības līgums būšot ar LPA (iespēja tālāk macīties 2.kursā), bet šis solījums ātri pieklusa un nebija nekas vairs dzirdams par to. Mājas lapā ir minēta tādā informācija par sadarbības līgumu ar Rēzeknes augstskolu, muļķības, kad devos uz RA man pateica, ka tāds līgums varbūt ir bijis, bet jau sen nav. Uz LU vispār no JK var neskatīties, jo tur šo diplomu neatzīst. Vienīgā stiprā saikne ir ar skandalozo Sociālo tehnoloģiju augstskolu, kur vispār nevar saprast vai viņi ir tiesīgi mācīt un izdot akreditētus diplomus. Tālāk jārunā par absolventu koificentu, kurš ir salīdzinoši mazs. 30%-40% koledžu nepabeidz. Protams ir novērojama daudzu nolaidība un nevēlēšanās nemaz kārtot valsts eksāmenu, bet diezgan daudzi arī nenokārto to. Apmācība varētu noderēt kādai sekretārei juridiskajā birojā, bet ne augstāk. Izejot no šīs iestādes un ieejot valsts institūcijā uz juridikiem jautājumiem nespēsiet atbildēt ja nebūsiet papildus kaut ko mācījies.

P.S. Tas bija par vakara nodaļu!

E Elina 09.02.2007

Velos pec vidusskola kaut kadus apmacibas celjus sakara par sekretares darbu..veletos lai piedava kursus kur to visu var apgut..

K Kristine 10.11.2007

Pilnigi piekritu teiktajam.Pabeidzu so koledzu 2004. gada, ar ceribu, ka varesu turpinat augstskolas, ar kuram ir noslegts ligums.PUPU MIZAS!!!Socialo tehnologiju agstskolu var atmest uzreiz, Rezeknes augstskolu ari, paliek nenopietnais Baltijas Krievu instituts, kura meginaju iestaties sa gada rudeni.BARDAKS.Iesniedzu dokumentus parskaitijumam jau augusta, solija atzvanit pec nedelas. Neka, ka zvaniju pati, izlamaja no pancam, redziet, ko es te zvanot viniem mans numurs esot, bet kad pienaca pedejais uznemsanas laiks, sanemos un zvaniju velreiz.Tad mani saka dzenat,atri, atri lidz tam un tam janosledz ligums, piedavaja 2. kursu (kaut gan no Jundza puses bija solits 3. kurss), piekritu, paspeju noslegt ligumu, tikai gan pec paris dienam zvanija no Buka kunga un teica, ka augstaku par 1. kursu 2. semestri piedavat nevar. Aizbraucu izrunajos, kreditpunktu nepietiekot (jocigi, ka tad ta).Bet nu labi uztaisija parrekinu, sanaca kredit punkti, lai varetu ieskaitit 2. kursa, bet gan atkal viena problema, mans vilciens esot aizgajis, jo saraksti jau Izglitibas ministrija ir iesniegti, un tas, ka esmu samaksajusi un it ka ligumu noslegusi vairs neskaitas, saucas gaidi februari, kad uznems uz 2. kursu 4. semestri. Vai tas ir normali??? Nogaidit 2 menesus, pa 100 reizem skraidit no Pedrujas ielas uz Lomonosava ielu, un finala palikt aiz borta. Briniskigas apmacibas iestades vieni sola, otri piedir...Jauka sadarbiba!!!CILVEKI NEMETIET NAUDU ARA PAR KOLEDZAS IZGLITIBU, RUKTI NOZELOSIET, JO PEC TAM SAPRATISIET, KA LABAK BIJA SAKT VIENA IESTADE UN IET LIDZ GALAM, JO FINALA TA ARI BUS JADARA. Personigi es tagad nezinu ko darit esmu zaudejusi divus gadu koledza, naudu un tagad nezinu, kur doties.

A Arnis 29.11.2007

Man viss bija tieši tā pat, tik es iestājos BKI 2.kursā, lai gan ar lielām mokām un skandāliem jau ar iepriekš minēto Bukas kungu, bet tomēr viss beidzās labi. Tagad tik jākuļas pa BKI putru.

I Inta Dedziņa 16.02.2008

Izlasīju atsauksmes par juridisko koledžu. Pati mācos 1. Kursā un negribu piekrist iepriekšjiem rakstītājiem. Manu paziņu lokā ir 4 cilvēki, kas pabeiguši šo mācību un esmu dzirdējusi tikai labas atsauksmes. Ir viens-bet-mums visiem ir jau viena augstākā izglītība- visiem lu. Prasības skolā ir tiešām ļoti augstas. Ir taisnība, ka koledžu rezultātā pabeidz mazākā puse no tiem, kas ietājas, jo prasības ir ļoti augstas un pasniedzēji ir augsti kvalificēti un strādā ar pilnu atdevi, arī zinaašanas var iegūt labas. No sevis un no savām kolēģēm, kas pabeidza koledžu pagājušjā gadā un aizpagājušā gadā varu pateikt, ka daudz ir jāmācās patstāvīgi, bet sliņķi un neapmierinātie ir un būs vienmēr.

R rigkoda 16.02.2008

Vienīgais, kas man nepatīk, ka visi priekšmeti ir ļoti saīsināti.

E Es 16.02.2008

Pilnīgi nepiekrītu paustajam viedoklim, ka koledžā neko nevar iemācīties. Nu ja nemācās, tad jau arī tā ir, ka aiziesi kā balta lapa, un tur tiešām neviens nekādas atlaides nedod, tādēļ arī ir tā, ka salīdzinoši maz cilvēki pabeidz koledžu. Tas, kas pauda viedokli, ka pietrūkši kredītpunkti - un kā liekas kādēļ? Nu bet protams tādēļ, ka švaki mācījies!

J Jeļena 25.07.2008

Es esmu JK 2.kursa studente, un es pilnīgi nepiekrītu tiem, kas saka, ka JK galīgi garām, Mūsu grupa arī dalās uz 2.daļām, tie, kas mācās priekš sevis, respektīvi lasa papildus literatūru, nevis tikai to ko pasniedzējs ar karotīti ielika mutē...un tādi, kas saka, ka Mēs maksājam, tātad diploms ir garantēts...nesatiku nevienu lektoru, kurš macītu galīgi garām, visi ir izglitoti...paskatieties visi ir M.iur...nu nesaukšu visus, taču viens Muižnieka kungs ir izcils lektors, viņš iemāca pareizi saplānot savu laiku, pašdisciplīnu..un.tt., I.Lūces kundze...ideāli...šī sieviete zina ko dara...nu es jau teicu neminēšu visus, man ir daudz paziņas, kuri pēc koledžas mācas Baltijas starptautiskā akadēmijā(nav nekāda Baltijas krievu institūta N.B!!!) un viss ir o.k. Uzskatu, ka tās pamatzināšanas, ko sniedz JK ir diezgan spēcīgas...turklāt JK ir padomā pagarināt mācības līdz 4 gadiem...uzskatu, ka prasības JK ir ļoti stingras un ja nav pašdisciplīnas...nu tad mīļie Jums vairs neviena cita iestāde nepalīdzēs...nav jābūt tā, ka Jums visu izgremo un mutē ieliek, pašiem daudz kas jādara, jābūt gribēšana...zinu jau tādus cilvēkus, tikko grūtības uzreizi panikā...un meklē vainīgo...vispār man bija jāsak no tā ka JK nav bērnu dārzs, bet patstavīga izglītības iestāde!!!

J Jeļena 25.07.2008

P.S. Jundža kungam nav pienākums Jums solīt par pārējam mācības iestādēm, viņš var tikai un vienīgi dot kaut kādus solījumus par J.K.

V velgucis 09.09.2008

Šajā koledžā prasības patiešām ir ļoti augstas, pasniedzēji ( gan ne visi) ir ļoti profesionāli, tur mācās tikai tie, kuriem ir interese par šo jomu, taču pilsoņi, kuri grib tikai vieglu izklaidi sestdienās labā sabiedrībā - tiem patiešām tā ir naudas tērēšana un viss. Pati mācījos, esmu ļoti apmierināta, lai gan tas prasīja daudz brīva laika, attiekšanos no daudz kā 2.5 gadu garumā, taču mācību iestādē, vismaz tiesību zinātne, ir laba programma, lai turpinātu studijas.

O Olga 12.09.2008

Juridiskā koledža dod iespēju izprast jurisdikciju. ( jāatceras ka tās ir 1. līm.) Zināšanas līmenis ĻOTI augsts!!! Prasības arī ļoti augstas, bet ja kāds grib saņemt diplomu ( "vāciņus") šaja skola nav ko darīt! Pati esmu mācījusies šajā iestāde un turpinot mācības augstskolā, esmu izmantojusi visas koledža iegūtas zināšanas . Pat augstskola neiedeva tik daudz, cik KOLEDŽA ! Pasniedzēji tik tiešam ir profesionāli: gan Bērziņš, gan Buka, gan Malnača, gan Mizovska, ...un c.
Rodas iespaids, ka neapmierināti ir tie, kas vienkārši negrib mācīties un vispār šī nozare viņus ne īpaši interese ...:(

S Silvija 12.09.2008

Es brīnos par to-kas atļāvies ielikt šādu rakstu!!!Koledža ir ļoti laba!Augstas prasības, labi, kvalificēti pasniedzēji!
Nu noteikti šo rakstu ielicis-sliņķis, loderis, vai kāds pai bērniņš, kas bez vecāku palīdzības nevar neko!!!
Nākiet studēt uz Juridisko koledžu!!!Tās visas ir muļķības!Tas ir atkal tāds rakstiņš ievietots-lai sarieptu kārtējo reiz!!!

U uzkoda 17.09.2008

tagad mācos JK- līmenis ir zem vidējā (tie, kuri grib diskutēt- šī nav pirmā augstskola, līdz ar to pieredze ir). daudzi pasniedzēji atnāk- haotisku pastāta par savam domām par dzīvi un iet mājās. pienāk eksāmens- jautājumi noprogrammas, bet kladēs neka no tā nav. līdz ar to esmu nonākusi pie secinājuma, ka izdevīgāk lekciju laikā sēdēt bibliotēkā un gatavoties eksāmenam, vai ieskaitei- vairāk iemācos. Jā, ir arī izņēmumi lektoru aprindās, bet tādi ir it visās skolās arī tajā "veļas katlā" BSI :)
manuprāt, tieši šī iemesla pec daudzi JK nepabeidz- neredz jēgu maksāt naudu par to, tikai iedod papīrīti.
Bet, kurš jau cenšas, tas var visu un neapturēs arī kredītpunkti (reti kura koledža LV spēj nodrošināt kredītpunktu atbilstību).
japiebilst, ka mana nodaļa ir cilvekresursu vadība. pieļauju, ka citās ir savādāk, jo no juridiskās daļas vairāk dzirdu, ka cilvēki ir sajūsmā.

S Skopule 22.09.2008

Piekrītu tiem, kas saka, ka nevajag sudēt Juridiskajā koledžā. Es tur sāku studēt pirmajā gadā tikko tā atverās. Pavasarī sapratu, ka mani neapmierina kvalitāte kādā notiek studijas. Iesniedzu dokumkentus LU JF, izturēju konkursu, tur bija pavisam savādāka attieksme un prasības augstākas.

S Sanita 10.10.2008

Palaidis vēl esi garām ka ir ilggadēja sadarbība ar Baltijas starttautisko akadēmiju BSA, un istāties 2.kursā var bez problēmām tā kā nevajaga.

S Sanita 10.10.2008

T to sanita 14.11.2008

Sanita, lo*e, tas ir Baltijas KRIEVU instituuts, taa nu gan iistaa vieta, uz kuru iet :D
pat nevaru iedomaaties, kursh normals darba deveejs no taa nevemtu...

K Kika 17.12.2008

Kristīne - tu vispār vidusskolu esi pabeigusi? Ja jā, tad gribētos zināt, kā latviešu valodā eksāmenu nokārtoji?! ;)
Bet, par tēmu..Pilnīgi nepiekrītu - pati arī mācos JK(2.kursā) un esmu ļoti apmierināta!!! Pasniedzēji ļotti saprotami visu izstāsta..ja kādi ajutājumi, tad paskaidro!! Galvenais, jāgrib mācīties!!!

E elfrīdija 08.01.2009

Savos gados macīties sevis pēc, ne tikai papīra, turpat provincē - jauki. Esmu sajūsma par Juridisko koledžu. Runa ir par Cilvēkresursu vadības programmu. Cik mēs paši vēlamies plaši apgūt piedāvāto, tā jau mūsu problēma, jo nepilna laika studijas ir nepilna laika studijas . Kaitina tikai "kolēģu studentu" attieksme - iesākot jaunu lekciju, sākas - kas būs ieskaitē vai eksāmenā, un vai nevar ātrāk beigt? (priekš kam tad vispar nāk, maksāun klaji demonstrē, ka vajadzīgs tikai papīrs). Bet gods godam pasniedzēji iztur šo "spiedienu". Protams jauniem, tikko viduskolu beigušajiem varbūt ir pagrūti un sanāk virspusēji. Bet kā " tautskola" - ļoti labi. Grāmatas un internetu mēs mājā varam lasīt, bet svarīga ir tieši pasniedzēju pieredze, reālais skats uz dzīvi.

A Aiga 10.01.2009

Arī es uzskatu, ka tās ir muļķības par slikto līmeni, pasniedzējiem utt. Es JK (tiesību zinību programma) pabeidzu pirms diviem gadiem. Tajā brīdī tiešām likās, ka viss riebj, jo bija tiešām augstas prasības, bet mācīties negribējās un īsti pat nebija skaidrības, par ko gribu mācīties. Tagad ļoti rūgti nožēloju, ka no koledžas nepaņēmu vairāk, jo deva viņa ļoti daudz, bet novērtēt to nemācēju. Tā bija pirmā augstskola pēc vidssk., laikam nebija ar ko salīdzināt. Pagāšgad iestājos LU, izturēju pus gadu. Beidzot bija ar ko salīdzināt. Sajūta tāda, ka LU joprojām valda astoņdesmito gadu metodika un izpratne, ka izglītība ir par brīvu, tāpēc uz nekādu augstu līmeni varat necerēt (nemaz nerunājot par tualetēm, kur pat ūdeni nevar noraut). Var jau būt, ka izvēlētā programma nebija man piemērota, bet NEVIENS no priekšmetiem nespēja ieinteresēt pat ne drusku, pārsvarā jau dēļ neefektīvās pasniegšanas metodes dēļ. Tagad sapratu, ka koledža bija super, lai arī grūti pabeidzama! Pasniedzēji fantastiski, kuri audzēkņus uztver kā līdzvērtīgus cilvēkus, nevis kā tikai kārtējos pumpainus studentus. Un lekcijas bija daudz, daudz inčīgākas, personiskākas, lietderīgākas!

D džonis 17.02.2009

Pilnīgi nepiekrītu tiem, kas nomelno šo mācību iestādi! Arī es divus gadus atpakaļ pabeidzu JK tiesību zinību specialitātē. Jā, no mūsu kursa labi ja puse dabūja diplomus, bet droši varu teikt, ka tie nebija iedoti par "skaistām acīm". Pasniedzēji ļoti kompetenti un pretīmnākoši! Sliņķiem tur patiešām nav ko darīt, bet pārējiem, kuri vēlas mācīties silti iesaku šo mācību iestādi!