www.sudzibas.lv Jumtu nams Serviss zem jebkādas kritikas

SIA Jumtu nams - Serviss zem jebkādas kritikas

2009 pasutiju jumta dakstinus no Sia jumtu nams. Laba majas lapa utt. Piegades terminš tika kavets par aptuveni 3 nedelam. Netika piegadati kores nobeiguma dakstini par kuriem bija samaksats. Divu gadu laika iztrukstošie kores dakstiņi netika piegadati neskatoties uz daudzkartejiem solijumiem. Shai firmai nav pat ofisa, sakotneji ka firmas adrese tika uzradits dzivoklis un tagad pat ta nav, noraditaja adrese ir tikai kapnu telpa kur firmai paredzetas vestules tiek noliktas uz pastkastem... Iesaku uzmanīties un būtu labi ja tādu firmu nebūtu.

B

Y YoYo 15.04.2013

Tāpēc tomēr ieteiktu izmantot zināmas firmas, kam bez mājas lapas ir arī kārtīgi biroji!
Ja iet runa par dakstiņiem ar pilnu atbildību varu ieteikt.
Viņi noteikti spēs palīdzēt, jo strādā arī ar dakstiņiem un šeit pārstāv vairākus dakstiņu ražotājus.
Precīzi nemācēšu pateikt vai viņi joprojām sēž turpat, bet vēl dažus gadus atpakaļ birojs bija Ieriķu ielā

K klients1230 11.09.2013

Man līdzīga pieredze ar SIA Jumtu Nams (konkrēti bija tāds Elgars). Dakstiņus piegādāja laicīgi, bet visādus palikušos citus jumta loriņus nepiegādāja. Un tad sākās klasika - telefonu neceļ, neatzvana... Kad sazvani no viņiem nezināma numura, kaut ko apsola, un atkal nav... Labi, ka pēc dakstiņu piegādes tikai par dakstiņiem biju samaksājis. Parādā naudu vismaz nepalika, vai vismaz daudz nepalika. Pasūtīju atlikumus pie citiem un viss notika operatīvi. Otrreiz es ar viņiem nesasietos.

B bez jumta 06.01.2015

Es iemaksāju pirmo maksu par dakstiņiem (tam pašam Elgaram), pēc mēneša zvanīju un prasīju kur ir? Elgars neko konkrēti atbildēt nevarēja. Beigās nosolījās ka drīz būs. Vēl pēc mēneša vairs nebija sasniedzams ne telefoniski, ne elektroniski, ne ar ierakstītām vēstulēm. Nauda vējā! Elgars blēdis !!!