www.sudzibas.lv Jumtu nams Krāpniecība

SIA "JUMTU NAMS" - Krāpniecība

Sia "Jumtu nams"izpildīja jumta konstrukcijas izbūvi privātmājai Cēsīs. Ar šo firmu tika noslēgts arī līgums par dakstiņu un papildmateriālu piegādi. Ar jumta konstrukcijas izbūvi minētā kompānija netika, viss kokmateriāls tika sabojāts un cita firma to vēlāk demontēja. Interesākai izrādījas vēlāk, kad cita firma bija uzlikusi iepriekš minētās firmas piegādātos dakstiņus. Pāri palika 110 m2... Varu droši apgalvot ka tos bija paredzēts izvest no objekta un realizēt citam klientam. Par sabojātajiem kokmateriāliem "jumtu nams"sola atdot naudu jau 1,5 gadus aizbildinoties ar to ka slikti ejot biznesā. Nekas cits neatliks kā sūdzēt negodigos firmas vadītājus viesturu p. Un eldgaru tiesā... Un gaidīt līdz taisnīgam tiesas spriedumam.

Sm

Vairāk sūdzības par SIA "JUMTU NAMS"