www.sudzibas.lv Jumtu nams Krāpniecība

SIA "JUMTU NAMS" - Krāpniecība

Sia "Jumtu nams"izpildīja jumta konstrukcijas izbūvi privātmājai Cēsīs. Ar šo firmu tika noslēgts arī līgums par dakstiņu un papildmateriālu piegādi. Ar jumta konstrukcijas izbūvi minētā kompānija netika, viss kokmateriāls tika sabojāts un cita firma to vēlāk demontēja. Interesākai izrādījas vēlāk, kad cita firma bija uzlikusi iepriekš minētās firmas piegādātos dakstiņus. Pāri palika 110 m2... Varu droši apgalvot ka tos bija paredzēts izvest no objekta un realizēt citam klientam. Par sabojātajiem kokmateriāliem "jumtu nams"sola atdot naudu jau 1,5 gadus aizbildinoties ar to ka slikti ejot biznesā. Nekas cits neatliks kā sūdzēt negodigos firmas vadītājus viesturu p. Un eldgaru tiesā... Un gaidīt līdz taisnīgam tiesas spriedumam.

E Edgars Tučs 03.02.2020
krāpšana

SIA Jumtu Nams neizmaksā darbiniekiem darba algas. Ir solījumi, kas nepiepildās.
Uzmanieties no Elgara.

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2020