Jukos Plus

??? ??????? ??????:___________________________________________________________Patērētāju tiesību aizsardzības centrsKr.Valdemāra ielā 157, Rīgā, LV-1013 no [Vārds, Uzvārds]p.k. XXXXXX-XXXXXdzīves vieta SŪDZĪBASaskaņā ar _____________ līgumu par informācijas pakalpojumu sniegšanu Nr._________ SIA ?JUKOS PLUS? (reģ. Nr.40003602954, juridiskā adrese Raiņa bulvārī 25, 406.kab., Rīgā) apņēmās sniegt man (kā klientam) informāciju par izīrējamām telpām. Par pakalpojumiem es samaksāju firmai SIA ?JUKOS PLUS? 25,- Ls.SIA ?JUKOS PLUS? darbiniece pēc vārda Sveta (talr. 7221649, 9738974; minētās personas pilnus datus lūdzu noskaidrot no SIA ?JUKOS PLUS? vadības) sniedza man šādu informāciju:?izīrējamā telpa Elizabetes ielā 67, Rīgā, kontakta tālrunis 9957064, Karim?. Minētā informācija par izīrējamo telpu izradās apzināti nepatiesa, jo tā saucamais ?Karim? no sākuma nozīmēja man tikšanās (it kā īres līguma noslēgšanai), bet vairākkārt izvairījās no tikšanos, pēc tam paziņoja, ka izīrējamā dzīvokļa numurs ir ? ?37? (Elizabetes ielā 67, Rīgā), bet kad izradās, ka dzīvoklis ar minēto numuru vispār neeksistē dabā, ? beidzot ciniski, nekaunīgi pavēstīja man, ka es esmu ?lohs? (apkrāptais), bet viņš (?Karim?) pēc norunas ar SIA ?JUKOS PLUS? speciāli ir sniedzis informāciju par it kā izīrējamo dzīvokli, lai organizētu telefonu zvanus uz ?Karima? mobila telefona numuru un tādējādi krāt ?bonusus? uz ?Karima? mobila telefona SIM-karti. Vēlāk es uzzināju no Interneta, ka vairākās personas izteica pret SIA ?JUKOS PLUS? pretenzijas sakarā ar apzināti nepatiesas informācijas sniegšanu. Ar savām darbībām SIA ?JUKOS PLUS? darbiniece pec vārda Sveta (talr. 7221649, 9738974), kā fiziskā persona, un firma SIA ?JUKOS PLUS?, kā juridiskā persona, pārkāpa Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 14.panta 2.daļas 2.punktu (jo pakalpojums uzskatāms par nepienācīgas kvalitātes pakalpojumu, ja par to sniegta [t.sk.] maldinoša un nepatiesa informācija) un Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 166.12 pantu. Lai pārbaudītu faktus, kas minēti manā sūdzībā, lūdzu pieprasīt paskaidrojumus no SIA ?JUKOS PLUS? vadības, no SIA ?JUKOS PLUS? darbinieces pēc vārda Sveta (talr. 7221649, 9738974), kā arī piezvanīt pa mobilo telefonu Nr. 9957064 ?Karimam? un pamēģināt uzdot jautājumus arī viņam. Ievērojot augstāk minēto, saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 33.panta 1.d.,lūdzu: Izlemt jautājumu par SIA ?JUKOS PLUS? un SIA ?JUKOS PLUS? darbinieces pēc vārda Sveta (talr. 7221649, 9738974) saukšanu pie administratīvās atbildības pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 166.12 panta. Pielikumā: SIA ?JUKOS PLUS? līgums Nr._____________, čeks par 25 Ls samaksu, zīmīte ar informāciju par ?Karimu? (minēto dokumentu kserokopijas)............................ [paraksts]2006.gada __.martā