Jukos Plus

Labdien! Es esmu vel viens SIA Jukos Plus klients, protams vel viens apmuļķots klients. Apmuļķošanas scenārijs līdzīgs ka visiem pārējiem, kuri ar Jukos Plus parakstija"līgumu". Kad mēs ar vīru atnācām uz firmu viss bija OK. Mums iedeva telefonu, bet pateica ka adresi viņi nevar iedot, it ka tā gribeja adreses saimniece. Protams telefonu ne viens ne cēla, pēc laika viņš bija atslēgts.

J Juris 09.03.2006

Uzrakstiet sūdzību Patērētāju tiesību aizsardzības centram pret SIA "Jukos Plus". Sūdzības paraugs nosūtīts uz Jūsu e-pastu. Lūdzu dodiet zināt, vai esat saņēmusi sūdzības paraugu.

K Kristīne 26.03.2006

Es arī neesmu vienīgā apmuļķotā kliente. Gribētos man zināt cik ilgi šī firma jau pastāv un cik no viņiu klientiem ir iekātojušies dzīvoklī... Man jau tas divus mēnešus nav izdevies, protams līgums ir beidzies. Un kā līgumā rakstīts, laužot to, naudu nesaņem atpakaļ. Ir pat bijuši gadījumu, piemēram-man pasaka, ka dzīvoklis atrodas Sarkandaugavā un ielas nosaukums ir Jēzusbaznīcas, bet tas taču skaidrs, ka šī iela atrodas centrā. Arī daudzus nevar sazvanīt no dotajiem numurien, tāpēc es tikai varu nožēlot, ka slēdzu līgumu ar šo firmu...