www.sudzibas.lv Jukos Plus Aicinu visus "Jukos Plus" apkrāptos uz sazvērestību!

Jukos Plus - Aicinu visus "Jukos Plus" apkrāptos uz sazvērestību!

Aicinu visus "Jukos plus" apkrāptos uz sazvērestību! Man vajadzētu, pēc iespējas, sīkāku informāciju par šīs firmas darbiniekiem- vārdi, uzvārdi, personas kodi, automašīnu numuri. Kaut vai personas vārds uzvārds, ar kuru tika noslēgts līgums. Ir iespēja dabūt šo personu adreses, foto, radinieku datus. Šo informāciju pēc tam publiskot visos reklāmu saitos un visur, kur iespējams. Es domāju, ka tām kucēm tas nebūs patīkami. Ja nevar cīnīties likumīgā ceļā, tad jācīnās kā varam. [slēpt]@inbox.lv)

R

J Jurijs 19.04.2007

Viens no "Jukos plus" krāpšanas atbalstītājiem ir krāpnieks ar segvārdu "Karim", mobilais telefons Nr.29957064. Ir zināmi vienas "Jukos plus" darbinieces dati: Svetlana Horagimova (talr. 7221649, 29738974). Būtu vislabāk, ja Jūs uzrakstītu sūdzību Patērētāju tiesību aizsardzības centram (sūdzības paraugs ir pievienots dažiem antireklāmas sludinājumiem). "Jukos plus" ir jau minēta P.T.A.C. "melnajā sarakstā).

J Juris 26.04.2007

Krāpnieks ar segvārdu "Karim", mob.t. (2)9957064, 19.07.2005. un 23.07.2005. ir ievietojis portālā www.lost.lv apzināti nepatiesus sludinājumus par it kā atrastām automašīnām FJ-8747 un FK-661.

V vita 09.07.2008

viens no krapsanas atbalstitajiem ir ari tada-SVETLANA VASINA.tel.kurs tika man iedots ir 29891953.

V vita 09.07.2008

28257829 aizmirsu ieprieksajaja komentara pierakstit.

X x-fighter 16.07.2008

ir iespeeja kaa mees varam ciiniities
taatad es paarlasiiju liigumu
atradu kaut ko par to, ka pakalpojuma deveejam pienaakums sniegt informaaciju par !!vakantajaam dziivojamajaam platiibaam, kuras !!iziiree
(!!) - tas ko vinji neizpilda

taatad ja kaadam veel nav beidzies terminjsh, un ir gribeeshana nogremdeet firmu, ir iistais laiks!

S Sandis 04.05.2009

Njaa, un taa juus arii to firmu nenogremdeejaat :(, vinji tikai nomainiija nosaukumu uz "DK NAMI" un tagad apkraapa arii mani :(! Nezinu, ljautinji-visi, kurus shie smerdelji apkraapa, ejam un uzrakstam zajavu mentenee, lai to zurku midzeni izpurina taa riktiigi! Jau peec liiguma pirmaa punkta mees esam uzvareetaaji, jo tur ir rakstiits, ka shis liigums tiek nosleegts bez SPAIDIEM un MALDUS, bet taa tas nav!Rakstiet man visi uz e-mailu, kurus piekraapa shii firma un mees ar vinjiem tiksim galaa! Es plaanoju jau riit veersties policijaa ar iesniegumu par sia DK NAMI kraapnieciskajaam darbiibaam! Ne jau man tos 30LS ir zjeel, bet gan tas, ka tie meesli taa briivi var visus muus un juus taa vienkaarshi apchakareet, palikot nesodiitiem! Veeliet man veiksmi, un drosmiigie- pievienojieties!