A Aktieris 22.08.2013

Un sīkāk varētu, lūdzu ?!

? ??? 22.08.2013

vai tad nav vismaz 1000 eur netto?

A Anna123123 04.10.2013

Tautieši, neticiet šim kantorim, algu nemaksā vispār!!! Augusta beigās aizbrauca strādāt, šodien 04.okt., bet alga ne reizi nav ieskaitīta!!! Velk un velk, sola un sola, atrunājas uz to, ka slikti strādā. Braucot uz Vāciju, skaitās kā palīgstrādnieki no Latvijas, darba līgumu paraksta Latvijā par Ls 200, kurus arī nemaksā!

V vina88 20.05.2014

Un nepietiek ar to ka vini nemaksa, kad saki ka par brivu nestradasi vini vnk izliek uz ielas bez sirdsapzinas parmetumiem, ka cilveki paliks uz ielas.

F Feina23 16.12.2016

Neizmaksā solīto algu, pazemo savus darbiniekus, uzskata , ka ir visatļautība. vairākiem cilvēkiem nav izmaksāta pēdējā alga . Liepājnieks Jānis uzskata , ka ir visatļautība, gan jau nāks vis atpakaļ Jums...