Jorkšīras terjeru pardevēji BOLDERĀJĀ - Karīna un viņas vīrs Kostja

Kad vienreiz izbeigsies šis ārprats ar suņu uzpircējiem BOLDERAJĀ ? Tas nav normali, ka viņi kucenus nepārdod no dzīvokļa, bet piedāvā satikties pie lielveikala. Tur kucēnu izvelkot no azotes nevar pateikt vai kucēns vispar var nostavet uz kājam. Un kad saskaros ar to personigi, tad klīnikā kurā tika reanimēts arī mūsu nopirktais kucēns, tur mani apgaismoja, ka šī nelietīgā gimene ar šo biznesu nodarbojas vairakus gadus. Brīnums, ka neviens viņus vēl nav izķēris...

O Olga 04.03.2010

УЖАС!!! Я искренне сочувствую всем, кто пострадал и лишился своих любимцев. Хочется верить, что эти нелюди будут наказаны. А кто-нибудь может описать, как выглядят эти сволочи, чтоб избежать мошенников? Я хочу приобрести малютку Йорка и просматриваю объявления. Каждый день появляются новые с разными номерами телефонов.
Спасибо.

V Vita 23.04.2010

Mīļie cilvēki tas ir apsurds. Zinu vienīgi to, ka visiem atsevišķi ir grūti kautko panākt. Tāpēc iesaku satikties bariņā un rīkoties kopā. Tad pa tiešām būs rezultāti.

A Anna 08.06.2010

Ни вкоем случае не покупайте у Карины и Константина.Эта семья продаёт больных щенков, они перекупщики.Это в Болдерае, Керамикас 2.Мы сами на этом попались, столько денег ушло, до сих пор мучаемся, лечимся, прошло уже больше года.

E Erika 08.07.2010

Nu mums laikam arii paldie sDIEVAM paveicaas...mees pirkaam vairaak nekaa gadu atpakalj...un tfu-tfu neslimo...uzreiz peec pirkhanas braucaam pie paziistamas dakteriites, veicaam paarbaudi un viss okey bija.Arii tagad probleemu nav:)Pateicos Dievam, ka taa:)Bet, ja buutu visu SHO izlsiiju pirms pirkshanas 100 punkti, ka nepirktu.

R Rita 23.10.2010

Labvakar ! Ko lai man darīt? Es nopirku savu Nikolu pec ss.lv sludinājuma, sazvaniju tur virieti un sievieti, kuri it kā teica ka viņi dzivo Saukrastos ! Es teicu ka gribu apskati uz vietas smuku meiteniti kuru viņi pārdeva ļoti steidzīgi it kā viņi kautkur braucot prom!!! Sieviete kura sevi nosauca par Daigu Užāni teica ka viņu virs atvedis sunīti, norunājam satikties pie lielveikala Olimpija ! Pēc šīs norunas telefons bija visas 2 dienas izslēgts, kad pienāca tā diena kurā mēs norunajam satikties viņa man pati piezvanija un jautāja vai neesmu pārdomajusi par suņuka pirkšanu, es teicu ka ļoti gaidu suņuku ! Stavvietā pie veikala man virietis atnesa lielu kārbu kur sedēja mana tricoša Nikola, viņš ļoti jocīgi uzvedās, teica ka viņa baidās, tapēc tik ļoti stipri trīc, paņēma ātri naudu un teica ka kāvē uz lidostu! Pēc 15 min. es zvaniju telefons bija izslēgts! Un līdz šini dienai tel. num. nau pieiejams!!! Tagad mana Nikola ārstejas pie daktera Aleksandra Ozola no Jelgavas jo viņai ir problēmas ar pakaļkājām un galva trīc bieži!!! Ārstēšana ir ļoti dārga!!! Dakters teica ja viņai ir problēmas kaklas mugurkaula, tad mūms vel ļoti paveiksies!!! Tagad ļoti baidamies un trīcām, ceram uz to labāko! Sunītei izrādijas tā ir iedzimta problēma!!!

R Rita 23.10.2010

Dokumenti sunītei ir viltoti caur klubiem pārbaudīju!!! Tādas Daces Užānes, saulkrastos, kapu ielā 2 nedzīvo!!! Braucu uz Bolderājiem ar klubu un atpazinu tur to Konstantīnu!!! Viņš mums saka zvanīt un draudēt, lai mēs viņu un viņu ģimeni liktu mierā, citādi mums var būt problēmas!!! Kas tā ir par PVD instanci?

R Rita 23.10.2010

ss.lv viņi visu pārņema ! Viņiem ir ļoti daudz tel.numuri e- pasti. Pārošanai viņi izperk ss.lv lētas kuces !!! Pat ja cilvēks pārdod kucīti deļ aizbraukšanas uz ārzemem, viņa uzreiz nonāk pie tiem cilvēkiem !!! Pie viņiem mājās otrajā istabā ir tik liels milzums suņu ka var dzirdēt ka suņuki tur raud un sitas ap būru maliem!!! Tur pat finieris stav prikšā durvīm lai suņi inevarētu izprugt no tas istabas!!!

R Rita 23.10.2010

Kad viņāi zvaniju par Nikolu viņa teica ka viņu Nikola aizbrauca uz Poliju!!! Tie ir pilnīgākie meli!!!

A Agnese 27.10.2010

Taa krople lai deg elles uguniis, ta pat ka viirs un vinjas berni... darisu visu lai vinjas un vinjsd benu dzivi sabojatu

A Agita 16.06.2011

Es ar nedeelju atpakal nopirku jorku meiteniiti, 3 meeneshus vecu, bija krievu paaris, bolderaaja, bet vaardus nezinu jo nestaadijaas man priekshaa, vinji mani aizveda uz maju kur vinja kopaa ar braaliishiem dziivojaas seetaa aplokaa!veel tur apkaart divi beernelji skraidiija!2 dienas pavadiiju tikai arsavu mazo KOKO...jau no pirmaas dienas aarsteejaam vinjai ausu eerciiti, un tad vinjai palika pavisam slikti, 2 dienas noguleeja pie sisteemaam, 3 dienaa no riita sirsninja apstaajaas;(tik ljoti paardziivoju!

J Juris 16.12.2011

Vot su*as, mēs arī paņēmām 2 nedēļas atpakaļ suni, vakarā jau sāka klepot, zvanam uz bolderāju šī saka, lai iedodam sīrupu, aizvedām pie veterināra, kur ielaida 2 šprices un izrakstija tabletes, līdz šim klepo un izdala kaut kādu šķidruma pa naktīm. Uz dienām jābrauc pēc sertifikāta pie tā veča ar sudrabotu minivenu, bet jau ir aizdomīgi, saka ka pasē ierakstīts nepareizs dzimums (klubā kļūdījās) zvanījām uz klubu teica, ka itkā izlabošot kad pārformēsim uz sevi.
Cerams, ka mūsējais izķepurosies veiksmīgi, savādāk tad to neactāšu.
Cilvēki - nepērkat suni no ielas BOLDERĀJĀ.

L lara 21.07.2012

NEKAD, NEKAD, NEKAD!!!
CILVĒKI MĪĻIE NEPĒRKAT JORKŠĪRAS TERJERUS NO AIZDOMĪGA KRIEVU PĀRA BOLDERĀJĀ!!!
Viņi ar saviem uzpirktajiem suņiem jau tur tirgojas vairākus gadus, un neviens neko nedara lietas labad. Diemžēl arī es iegrābos, bet suņukam nav tik traki, tikai klepo, ļoti ceru, ka izķepurosies.

Viss ko cilvēki te raksta par viņiem ir pilnīga patiesība, jo paši ejam cauri līdzīgam elles murgam!!!:(