Jorkšīras terjeru pardevēji BOLDERĀJĀ - Karīna un viņas vīrs Kostja

Kad vienreiz izbeigsies šis ārprats ar suņu uzpircējiem BOLDERAJĀ ? Tas nav normali, ka viņi kucenus nepārdod no dzīvokļa, bet piedāvā satikties pie lielveikala. Tur kucēnu izvelkot no azotes nevar pateikt vai kucēns vispar var nostavet uz kājam. Un kad saskaros ar to personigi, tad klīnikā kurā tika reanimēts arī mūsu nopirktais kucēns, tur mani apgaismoja, ka šī nelietīgā gimene ar šo biznesu nodarbojas vairakus gadus. Brīnums, ka neviens viņus vēl nav izķēris...

Mamma 19.11.2009

Es ari iegrabos, bet biju mājās pie tās afēristes. Mans jorka kucēns nomira bet bezkaunīgā pārdevēja naudu negribēja atdot. Tikai piedraudot ar policiju un PVD man izdevās savu naudu dabūt atpakaļ. Viņa ir tik bezkaunīga un saka ka tie jau nav viņas kucēni .

I ieva 19.11.2009

Par jorkiem pareizi jārupejas, tas ir jutigāks nekā citi kucēni pret dažādam slimībam un problēmas ar ēstgribas trūkumu arī bieži ir aktuālas. Nopirku pie viņas, bet mans sveiks un vesels, pēc paris nedeļam jau gads būs un svars 2.0 kg. Laikam paveicas, jo problēmas ar veselību bija arī mūms

Mamma 19.11.2009

Vai ta meitene veselu zoodarzu tur majas, cilveki tik raksta un raksta cauru gadu par shito suudziibas bet tas viss kakim zem astes. Laikam pasaule vienaldziga palikusi .

C cina 19.11.2009

Ieteikums no manas puses, cietušajiem uzrakstīt sūdzību PVD. Tālāk PVD uzdevums ir iet un pārbaudīt. Sunīši nav pelnījuši tik sliktu attieksmi. Savādāk nekad šitais bardaks nebeigsies.

L linda 20.11.2009

Mēs paldies D neuzķērāmies, bet shēma precīzi kā jau te kāds raksta. Piezvanam: ok. tūlīt pievedīs klāt un viss notiek. Mašīnā pieaugušie suņi, maziņš bērniņš, bars ar kucēniem un ne jau tādi kā ierasts redzēt. Manā skatījumā nevar nopirkt kucēnu tikko izvilktu no sasvīdušas paduses, vai netīrām lupatām pilnas kastes. Un kamēr mēs tur tirgojāmies bija jau nakamais zvans un atkal tika runāts uz kurieni aizvest. Tagat esam tikuši pie laba vesela kucena, kuru pirkām dārgak, bet no mājas. Man vienkārši kolēge regulāri lasa visas šīs lappas un tapec arī es te atļāvos pierakstīt šo to no pieredzes. Manā skatījumā lūk ar ko ir jācīnās visiem kopā. Jūs piezvaniet intereses pēc un aizbrauciet paskatīties. Vispar traki un ir taču bariem, kuri arī uzķeras. Kad mēs meklējām kucēnu, tad sapratām vienu. Katrs 3 sludinājums krievu val. ir bolderājas nr., cenas un teksti ir visdažādāk. Mes vienkārši domājām, ka neviens izņemot Bolderāja ar JT vairs ntirgo.

O ok. 20.11.2009

Esmu bijusi ari saja dzivolis. Tur vis ir smirdiks tur ir dauz suni un vini visi tiek tureti buros. Man pasai ir suni un es zinu kas nozime ja sunim ir caureja, tad smird visa maja. Un man kluva skaidrs kapec vinas nelaiz pircejus maja. Tur vienkarsi ir pilns ar slimiem dzivniekiem, jo ka var visu muzi cauru gadu but jorka kuceni? Vini ved tos kucenus no lietuvas un pardod seit un vini visi ir slima. Un pat sodien atkal ir jauni piedavajumi salikta ss.lv un nu jau ari ir paradijies jauna skirna Briwer jorki, tie ir 3x dargaki un kas tas bus ka tie pardoti uzreiz mirs?

A adresets Sss! 20.11.2009

miilie cilveeki, kuri ir iegraabusies ar siem suniisiem, zinojiet tacu pvd, vai zvanat un instaastat to tautas balsij, lai parada pa visu latviju...nevar tacu atlaut tados apstaklos tueet dziivniecinus un veel pardot kaa veselus.riikojaties

I Ināra 27.11.2009

Kucēnu pārdevēja no BOLDERĀJAS
Publicēja: Svetlana 11-02-2009 [nosūtīt e-pastu]

Yorksīras terjeri
ABSUIRDS TURPINĀS --------- KARINAI UN VIŅAS VECIM ŠITO VISU TURPINĀT NAV KAUNA NE GODA!
Personiski esmu rakstījusi sūdzibu uz PVD .RAKSTISKU ATBILDI TĀ ARĪ ATPAKAĻ NESĀŅĒMU-tatad jautājums, cik savos amatos neatbildīgi cilvēki strādā PVD!!!

Esmu izgājusi šim ārprātam cauri un vēljoprojām nevaru aizmirst - mazo nevainīgo sunīti, ka Brendoniņam tik ātri bija jāatstāj ši pasaule...:(

Mamma 27.11.2009

No sirds izsaku līdzjūtību.

: :/ 28.11.2009

PVD diezgan klusi reagje uz to, mums ari sanaca parpratums ar suniti, problemas naudu dabut nebija atpakalj un suniti ari panjema atpakalj, bet manuprat vinjsh jau sen ir nomiris nabadzinjsh. Man riktigi interesanti ka vel neviens nav tam dzivoklim uzbrucis, visi taksh zina, kur vinjii dzivo. Bet lai pirktu suniti kaut kur uz ielas satiekoties, nu tie cilvecinji galigi dumji ir, pats pirmais jau ir tas, ka vinjus tik mazus nedrikst ara nest it ipashi tada laika, un vinjus pat uz zemes nevar nolikt un parbaudit vai vinji maz staiga.

Dzirdeju, ka pret vinjiem jau ir ierosinata kaut kada lieta, tad nu redzesim ka bus talak... Ar Bolderajas otmorozkiem kaut ka negribas sasieties, uzzinas vel kas tu visu saorganizeja atbrauks un nositis vel... bet kaut kas ir jadara, zhel tik ka musu policijai nevar uzticeties...

... bet tik un ta, tiklidz izdomasim ka dabut gatavu, ta nosedinasim vinjus cietuma, berni tadi pashi laikam izaugs SADISTI!!!

Mamma 28.11.2009

Pilnīgi piekrītu. + 1000

: :/ 28.11.2009

Sarunajam varbut, ko mes varam iesakt, un visi aizvainotie kaut ko daram!!! Ja mus bus daudz, tad vinji neko nevaris mums nodarit un mes spesim visu pieradit un lai vinji sezh cietuma un maksa soda naudas!!!

Mamma 28.11.2009

Te jau katrs neieskatās. Daudzi domā ka tikai viņiem ir nepaveicies un Karina parasti iestāsta ka kucēns ir nomiris ārsta vainas pēc. Citi atkal ir iebiedēti . Un vispār cilvēki ir vienaldzīgi. Ka tik savu naudu dabū atpakaļ un prom no tā čūsku midzeņa.

: :/ 03.12.2009

...ek, driz, pavisam driz vinjus kers pie rokas!!! :D

I Ināra 06.12.2009

Tas pārdzīvojums bija š g.maijs, nopirkām Brendoniņu afēristu dzīvoklī, tur stāv suņi salikti būros, skats tāds, ka labrāt visus suņus panēmtu, lai nebūtu suņiem tur jānīkst, jāmocas...
Vistrakāk, ka viņi turpinā savu biznesu un nevainīgiem sunīšiem jācieš:((

A Anna 20.01.2010

Viss, kas rakstīts-patiesība!, izņemot, ka dzīvoklī smird.-Normāls dzīvokl., labi iekārtots, atbilstoši biznessmeņiem.Daudz pretenzijas no pircējim, -tāpēc tagad, acīmredzot, dažiem praktizē iefīrēt ne no dzīvokļa.Ļoti daudzi runā(arī klubi), ka Bolderajā ģimene Ķarina un Konstantīns pārdod neatbilstošus sugai un neveselīgus kucēnus-pārsvarā jorkus, ir arī citas sugas.Esam paši saskarušies.Viņi, -kā pārdevēji ir laipni, kad pērc.Un tikko sāc izteikt pretenzijas, kad saredzi, ka kaut kas nau tā kā vajadzētu, -tad izvairās no sarunām, neatbild uz tel., nelaiž dzīvoklī!Mēs bijām šokā un visu sapratām.Viņi maina tel. numurus, e-pastu, ir artuv.5, 6 tel nr., savus jorkus rāda- itkā tie būtu kucēna vecāķi. Suņus viņi ved no Lietuvas, to mēs esam pārbaudījuši.Kamēr visu izpētijām, pagāja daudz laika.Jorciņš izaudzis ar problēmām:izskats un veselība.Tagad izmainījuši taktiku:raksta dazos slud.:ar dokumentiem.ar potēm(par to ir šaubas), mūsu sunim bija cērmes).Vairāk, ka skaidrs -tas ir negodīgs bizness.No pieredzes iesakam pirkt tikai klubos un ar rekomendāciju, un ar līgumu.Mums izmaksāja tas prieks ļoti dārģi-ļoti liela nauda ārstešanai, vispār šausmas.Vai tiešām tas neizbeigsies!!!

M meicha 27.01.2010

Vai šie Bolderāju pārdevēji dzīvo Silikāta ielā?

D Dace 22.02.2010

Diemžēl arī mēs esam cietuši...Mūsu sunītis pabija pie mums tikai 4 dienas, tad pēkšņi no rīta palika pavisam vārgs.Trīs dienas dienu un nakti sēdēju klāt, baroju ik pa 2 stundām, veterinārajā ķlīnikā pie sistēmas..utt.Bet neizdzīvoja, sonogrāfija parādīja, ka sunītim, kurš svēra 760 gr nieres kā 10 kg sunim un vēl sirsniņa slima...
Vēl ar viņiem cīnamies, zinu, ka es to tā neatstāšu.Sunīti atpaķaļ vairs neatgriezīšu, bet viņi vairs cilvēkus nešmauks un par dzīvnieciņiem neņirgāsies!!!
Zinu, ka viņš bija priecīgs, ka vismaz pēdējās dieniņas izjuta, ko tas nozīmē - rūpes un mīlestība...
Ja kāds man vēlas palīdzēt cīņā ar šiem necilvēkiem, ļoti gaidīšu e-pastu.

A Anna 01.03.2010

Уважаемые люди! Почитайте про этих торговцев чуть дальше.Там 11 страниц жалоб на них. Мы покупали у них по адресу Болдерая, ул.Керамикас 2-78 ( 1 этаж).Щенок больной с пониженным иммунитетом, с плохой шерстью, в генах смесь с "чихом "или с "тоем".Потратили очень много денег на лечение.Они ведут себя нагло, когда обращаешься к ним с проблемой, особенно КАРИНА, не отвечала на звонки, бросала трубку, хамила, не открывали двери, -я хотела по человечески с ними решить вопрос.Вообщем натерпелись мы вдоволь.Это не заводчики, а перекупщики!Заводчики ведут себя по другому. Своих собственных собак они показывают как родителей продаваемых собак.Своих собак они тоже вяжут, но цена щенков тогда уже 300 лат.Номера телефонов и е-майлы меняют, чтобы люди не "чухнули".Я провела целое собственное расследование, и тогда" всё дошло".Это непорядочный бизнес.Но их это не волнует, у них машина, дача, хорошая квартира и т.д.А мы, привыкшие доверять, на этом и попадаемся.Жаль, что многие люди не знают этой информации.Так и мы: знали бы, -никогда бы не купили у них.А теперь всю жизнь придётся тратить бешеные деньги на лечение.Покупая Щенка, подумайте, а лучше всего покупать у проверенных людей.

N Nóstië Krasovskaja 04.05.2017

Анна я вам написала пм сообщение

A Anna 01.03.2010

Г-жа Дасе!Я от всей души желаю Вам терпения и настойчивости, чтобы наконец-то прекратился этот обман людей.Почитайте дальше в теме" Болдерая-продажа щенков", -там 11 стр.жалоб.Это же кошмар сколько людей пострадали! Тем более, что у вас умер щеночек, наверное вы можете получить заключение вет.клиники и добиваться закрытия их бизнеса.Неужели в нашей Латвии всё так безнадё??жно?