Jobcenters Hagladen . - Darbs. NL

Sveiki , Velos uzzinat, par šo firmu nakošnodeļ grasos uz turieni braukt , Vai ir verts vispar braukt ? Tapeic gaidu ļoti atsauksmes!! Gaidam informacija , Jo paši normali nezinam , kas tur , un ka ! Darbs tur ar papriku , tomatiem, mašinu detaļam untt. Firmas .

K

č Čupakabra 07.11.2016

Vai tā ir NL firma? Vai neprecīzs nosaukums? NVA mājas lapā tāda nav atrodama.

K kakusik10 09.11.2016

Holandes firma pa tiešo .

J JulijaPetrova 08.11.2016

Нормальная компания. Выплачивает зарплаты каждую неделю. Это не латышская, но голландская компания. Не рекомендую ездить через Латвийское агентство, где вы должны платить некоторую установку денег. Есть компании, которые не требует денег. глупыми людьми там не что делать.

L LauraEstereLiepina 08.11.2016

Parasti Holandes firmas ir ļoti godprātīgas, tāpēc domāju, ka nav nekāda krāpšana! Ja nu neizdodas ar šiem Holandē arī nodarbojas ar darbā iekārtošana firma - - Hobij.
Pati strādāju caur šo firmu un atsauksmes tikai labākās. Lai veicas Holandē! ????