JNĪP - Bardaks

Ar NĪP ir riktigs bardaks! Vini tak neko nedara! Musu maja udenim nav pienaciga spiediena, karstais udens no karsta udens krana tek bez maz vai pa lieliem svetkiem un "chuska" vannas istaba ir auksta. Vini to zina, bet neko lidz shim nav izdarijushi!

J

U Uģis riktigais 11.04.2009

Varbūt gaida kukuļus? Krīze laikam visiem...

JNĪP atrodas Jelgavā.

Mani kukuļi maz interresē, jo es maksāju gan par karsto udeni, kuru es reti kad sanemu, gan par "čusku" vannas istabā, kura ir auksta un uz kuras neko nevar pat elementari izžāvēt... Tas ir jelgavas centrā, pašā centrā! Tur TĀDS bardaks un bezpridels darās, ka ārpŗāts. Vinus kāds kontrolē? Cenas vini par pakalpojumiem prasa neadekvāti lielas! Ne par to lielāko dzīvokli jamaksā prāva nauidas sumaa, bet pakalpojumu nav! Tas, ka javeršas uz PIAA, ir skaidrs, bet, kur vel var versties, lai vinus kontroletu, jo tur tiesham cilveki maksa ne mazas summas, bet miskaste, bardaks tur ir pilnigais!

C Cuska! 11.04.2009

Cuska tev bikses! tas ir dvielu zavetais! un udens slikti tek, tapec ka dzivo vecaja nama! un tur trubas aizaugusas! bet var but ari tas ka gaiss ieksa sistema!

Komentēja: Cuska! 11-04-2009

**********************************************************************************************************

Tautā to sauc par "čūsku". Ja tur ir trubas aizaugušas, tad lai tira tas trubas. Ja gaiss ieksha, lai izlaizh gaisu. Ne jau musu maja vienigaja ir tadas problemas! Man Riga pazistami cilveki dzivo ne jaunakaja maja par to, kur dzivoju es un viss ir ok: "čuska" karsta, ka nevar pieskarties, udens spiediens krana ir ok! Uz PIAA jau ir sagatavots viss iesniegshanai, tikai palika pashu isneigumu pievienot. Japaruna ar kadu zinoshaku cilveku, kur vel var versties, citadak bardaks totalais. Maksajam nesamerigi lielas summas. Pakalpojumu nesanemam! Tadas nauda kaa Riigaa, bet kvalitates zinaa lidz Rigai ka lidz menesim! Japurina maitas! Citadak nekas nekust no vietas!

J Jozefs 11.04.2009

Riga, kad es dzivoju, tur viss bija ok: gaisu regulari izlaida, ja nesildija "čuska", tad to momenta noversa tik lidz kads par to zinoja. Spiediens krana ari tika noregulets momentaa, ja radas tada problemas un pa karsto kranu teceja karstais udens!!
Ja ir iespeja, mes nemaksasim par karsto udeni NIPam, jo mes to nesanemam!

U Uģis riktigais 12.04.2009

Piekrītu-nav pakalpojuma-nav naudas. Nevienā tiesas ceļā nevarēs piedzīt parādu, jo fakts paliek fakts-truba auksta un ūdens netek!