www.sudzibas.lv JM Houses Krāpšana, dokumentu viltošana

JM Houses - Krāpšana, dokumentu viltošana

! Мошенник! Этот человек крадёт деньги и обманывает заказчиков! На него заведены дела в суде, а также уголовное дело по подделке технических документов, за которое ему грозит тюремный срок. Никогда не имейте дело с фирмами Jm House и Northouse!

28.05.2019

Papildināts Anna G 03.07.2019

Всем кому Juris Meijers делал Būvprojekts, и где указан архитектор Reinis Zariņš, подписи архитектора подделывал сам Juris Meijers! Вы можете смело идти в полицию и заводит криминальный процесс по статье подделка документов. Я предоставлю вам подтверждение архитектора что он не участвовал в технических проектах для Jurisa Meijersa.

Atbilde no JM Houses Support Pārstāvja atbilde 15.03.2020

Cien. Sūdzības ievietotājs/a..uz kāda tiesika dokumenta pamata ir ievietota šī sūdzība..lūdzu pamatot..

Atbilde no JM Houses Support Pārstāvja atbilde 10.05.2020

Cien.J.Č. savus visādus komentārus labāk paturam pie sevis..mums visiem vienmēr ir ko pateikt, mums nepatīk tas mums nepatīk šitas..bet tās ir mūsu pašu problēmas..tapēc lapbāk Cien J.Čuriks atstājam to pie sevis..
Kapēc pieņemsim vajag runāt par vienu un to pašu jau ilgāku laiku..tev tiešām nau ar ko citu nodaroties..tu varētu nodarboties ar kautko lietderīgāku..

Atbilde no JM Houses Support Pārstāvja atbilde 01.06.2020

Sveicināts anonīmais rakstītāj, es tev varētu piekrist bet situācija šobrīd vēl tā īsti neliecina par to..tapēc priekšā nopietns darbs un uzskatu ka drīz vien varēs tā arī pateikt un uzskatīt..

Оккупант 30.06.2019

Rolands Veinbergs, Jānis Strizko работают с калькулятором без батареек, технические паспорта не ведут, деньги крадут наглядно видимым и открытым способом вынуждая жертву идти на контакт для последующего шантажа в случае письменного контакта о пулучении писем шантажируют, что жертве прийдётся доказывать, что данная расса получила письма. Грозит ли тюремный срок неизвестно. Даже если вы не хотите иметь с ними дело, на вас в любом случае завидут дело и вам прийдётся иметь с ними дело.

J JURIS MEIJERS 01.07.2019

В меру употребляй гашиш! Несешь бред!

Оккупант 01.07.2019

Судя по всему Я несу бабло.

O Olga Pavulsone 21.07.2019

Tieši tā, kāds mums sakars ar to par Jura Meijera mahinācijām?
Pats ievārīja šīs ziepes, pats, lai arī tiek galā, kas un kā tālāk būs, to tik Dievs zin.
Bet mums ar viņu nav nekāda sakara.
Tiekat paši galā. Neiejauciet tur iekšā cilvēkus, kuri vispār ar Juri Meijeri neuztur nekādu kontaktu.
Sniedziet prasību tiesā, bet ne šādā veidā ķengājat labu cilvēka slavu, publicējot bildes Sūdzības.lv

J Juris Čuriks 10.05.2020

Labā slava?

S smezis 09.08.2019

OHO! Man ir meita Kristīne interesanti gan nezināju... Nu kā var rakstīt pilnīgu sviestu

J Juris Čuriks 10.05.2020

Pieraksti kā ir ;)

J JM Houses Support Pārstāvja atbilde 15.05.2020

Cien. Juris Čuriks, lūdzu norādi sava ievietotā komentāra mērķi un pozīciju..lūdzu atklāj mums savu personību lai mēs būtu vienlīdz abpusēji atpazīstami..vai arī lūdzu savus komentārus paturi pie sevis..

J Juris Meijers Klauns 31.05.2020

Ok, mani sauc Juris Meijers. Es esmu godīgs cilvēks.