JM Houses; Northouse, - Attieksme

Valdes priekšsēdētājs ir krāpnieks, kurš nemaksā apakšuzņēmumiem par izpildītiem darbiem un tik prot solīt, taisnoties, slēpties, izvairīties no komunikācijas. 2019 gada pavasarī tika izraktas divas būvbedres vecāķos. Tik stāsta, ka nauda būšot rīt, tad parīt, tad nākamnedēļ un tā visu laiku.

Rīga ir ļoti maza - obligāti vēl tiksimies.

U Uzdrīzutikšanos 21.05.2019

Aktuālie nodrošinājumi Nav
Aktuālie nodrošinājumi kapitāldaļu turētājiem Ir
VID Administrētie nodokļu parādi 46 965.13 EUR uz 07.05.2019

J Joyce Madruga 22.05.2019

Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – http://bit.do/mklat Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!

E Eliz 30.05.2019

Northouse.lv/JM Houses ar Juri Meijeru priekšgalā - krāpnieku kantoris! Cilvēki - neuzķerieties uz viņa solijumiem visu izdarīt laikā un bez problēmām - tie ir klaji meli! Savus pasūtijumus Jūs nekad nesaņemsiet un arī par iemaksātās naudas atgriešanu varat aizmirst! Juris Meijers - zaglis!

P PavelReal 28.06.2019

если кого то интересует как найти - звоните или пишите -

P Peper1967 13.11.2019

как его найти ?

J JM Houses Support Pārstāvja atbilde 15.03.2020

Cienitais ekskavātora vadītāj! Uz šodienu tu esi saņēmi 60% no nolīgtās naudas..man nau jāpārmaksā nauda par to ka tu guli darba laikā,,,tai skaitā 1h vizinies uz objektu un 1h atpakaļ..ja tu uzstāj uz visas summas apmaksu lūdzu iesniegt man detalizētu darba pārskatu pa pozīcijām..

J Juris Čuriks 10.05.2020

Juri, nu ja ir norunāta cena par darbu tad ko tu lauzies kā mazā, samaksā cilvēkam? Kā var būt tik skops cilvēks?! Dods devējam atdodas.
Iesniegt detalizētu aprakstu? Varbūt tev vēl mašīnu nomazgāt? Dot ieteikumus kā sievu apmierināt?

J JM Houses Support Pārstāvja atbilde 10.05.2020

Labdien, Cien. J.Č..kā tu cilvēks no malas vari spriest par ko mēs runājām un par ko nē..tu mums blakus stāvēji?
Nevis skops, bet taupīgs..kapēc man pieņemsim jāpārmaksā par to ka es redzu ka tehnika stāv ne manas vainas rezultātā..un darbu iespējams varēja izdarīt īsākā laikā..tieši tā es uzstāju uz detalizētu atskaiti un man ir tādas tiesības un ja kopsumma izrādīsies ka man pieņemsim jāpiemaksā, es piemaksāšu, ja nē tad par ko mēs te vispār runājam..

Lai ekskavātora vadītājs pierāda pēc fakta cik viņš ir izlietojis līdzekļus, kādas problēmas to izdarīt...kapēc man beigās jāmaksā no savas kabatas kad pasūtītājs prasa kapēc tik dārgi viss beigās..

Ja ekskavātora vadītājs nevar iesniegt darbu atskaiti, man nau grūti es varu arī pats sarēķināt un iesūtīt traktoristam..

Tu vispār saproti par ko tu runā..kāds sakars te ar mašīnu vai sievu..šeit iet runa par VIENKĀRŠU DARBU ATSKAITI...nejauc šīs lietas..

B Biznesmenis JM 14.05.2020

Protams protams, bet atceries ka tev ne tikai ir tiesības bet arī pienākumi.
Nejauc skopumu ar taupību- pilnīgi dažādas lietas, bet nu Tev laikam labāk zināt, ko tad tie prasti ļautiņi saprot.

J JM Houses Support Pārstāvja atbilde 14.05.2020

Cienītais "Biznesmeni JM", piekrītu ir tiesības un ir arī pienākumi..šeit neiet runa par saprašanu utt., bet lūdzu lai cilvēks uzliek uz papīra atskaiti..tas arī viss kas jāizdara..lai es pēc fakta redzu kāda ir situācija lai varētu pieņemt kautkādu lēmumu par šo situāciju un pieņemsim izstūrēt to..