www.sudzibas.lv JM Houses; Northouse, Juris Meijers Krāpnieks, melis un gļēvs indivīds

JM Houses; Northouse, Juris Meijers - Krāpnieks, melis un gļēvs indivīds

Juris Meijers ir gļēvs krāpnieks, kurš nemaksā apakšuzņēmumiem par izpildītiem darbiem un tik prot solīt, taisnoties, slēpties, izvairīties no komunikācijas. 2019 gada pavasarī tika izraktas divas būvbedres Vecāķos. Juris tik stāsta, ka nauda būšot rīt, tad parīt, tad nākamnedēļ un tā visu laiku.

Juri, Rīga ir ļoti maza - obligāti vēl tiksimies.

Uz Uzdrīzutikšanos 21.05.2019

Aktuālie nodrošinājumi Nav
Aktuālie nodrošinājumi kapitāldaļu turētājiem Ir
VID Administrētie nodokļu parādi 46 965.13 EUR uz 07.05.2019

Jo Joyce Madruga 22.05.2019

Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – http://bit.do/mklat Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!

El Eliz 30.05.2019

Northouse.lv/JM Houses ar Juri Meijeru priekšgalā - krāpnieku kantoris! Cilvēki - neuzķerieties uz viņa solijumiem visu izdarīt laikā un bez problēmām - tie ir klaji meli! Savus pasūtijumus Jūs nekad nesaņemsiet un arī par iemaksātās naudas atgriešanu varat aizmirst! Juris Meijers - zaglis!