Jelgavas slimnīca - Traumpunkts

Jelgavas pilsētas slimnīcas traumpunkta attieksme ir vienkārši fascinējoša. Cilvēks ar acs traumu pat netiek apskatīts, jo redz nav viņiem aparatūras. Acu varbūt vieņiem arī nav ? Vienkār smieklīgi skan, ka ārsts nevar apskatīt pacientu ar traumu, bet vakarā sūta uz Stradiņiem.

A Aiga Ceple 06.04.2014

Man meitiņai arī bija problēma ar actiņu, tā kā bija brīvdienas un citur Jelgavā nebija kas apskata viņu arī devāmies uz slimnīcu. Tur pat nepaskatoties pateica, ka bērnus neskatās, lai brauc uz rīgu vai gaida līdz pirmdienai. Paldies, Dievam bija mašīna un nauda par ko aizbraukt. Rīgā pateica, ja būtu gaidījuši līdz pirmdienai, tas varētu atstāt nopietnas sekas uz redzi.

T TE2005 02.10.2016

Manā klātbūtnē cilvēku ar metāla skaidu acī pasūtīja uz Rīgu - mašīna ir, tad brauc - tas nu tā ka viņam acs visa sarkana un asaro