Jelgavas Pilsētas Slimnīca - Slikts serviss

Ļoti slikta izturēšanās pret pacientu atbraucu uz slimnīcu jo nokritu un izmežģīju potīti tā ka ļoti sap ka nevar paiet un izturēt sāpes uztaisīja rentgenu atnāca ārsts vārdā Jānis Brakovskis pat nepaskatījās uz mani nobēra ātri auksts, gēls, nenoslogot un aizgāja es prasīju vai nevar pārsaitēt vai varu tikt mājās, jo potite nenormāli sāp un piepampusi viņš atnāk un Saka kas tev nav saprotams mēs neko nevaram darīt te nav Amerikas slimnīca kur liek šinas man pat nav elastīgas saites es saku ko man tad darīt viņš pateica lec lec lec un viss aizgāja. Es saprotu ka šajā laikā ārstiem ir ļoti liela pārslodze ka visi no šā covid laika ir noguruši bet cilvēcībai un sapratnei kaut kādai gan vajadzēja būt. Paldies masiņām kas vel ir laipnas un cilvēcīgas.

05.02.2022

S SIA "Jelgavas pilsētas slimnīca" Pārstāvja atbilde 16.02.2022

SIA "Jelgavas pilsētas slimnīca"
Izsakām nožēlu par Jūsu nepatīkamo pieredzi mūsu slimnīcā! Spriežot pēc Jūsu apraksta, visdrīzāk ir radušies pārpratumi komunikācijā! Analizējot Jūsu teikto, nonākam pie secinājuma, ka, acīmredzot, Jums veiktajā rentgena izmeklējumā nebija aizdomu par lūzumu, tāpēc nebija nepieciešama kājas fiksācija ģipsī. Otra lieta- pārsaitēšana. Pēc Jūsu vārdiem, potīte bija sāpīga un sapampusi. Visticamāk, tieši pampuma dēļ ārsts nolēma pārsēju nelietot, jo tūskai pieaugot, apsējs nospiestu potīti, gan radot papildus slodzi locītavai, gan arī vēl daudz izteiktākas sāpes.
Aicinām vērsties slimnīcā personīgi vai rakstīt uz [email protected] gadījumā, ja Jūs vēlētos saņemt precīzākus skaidrojumus vai Jūsu gadījuma izvērtējumu!