LV RU

Jelgavas Pilsētas Slimnīca - Slikts serviss

Šodien 15.01.21 piecgadīgs bērns ievēra pirkstu durvīs, bija diezgan atvērta brūce, asiņošanu apturēt nevarēja. Sazinājos ar Jelgavas pilsētas slimnīcas dispečeri, kura izsūtīja pie mums ekipāžu. Gaidījām minūtes 15-20 min kamēr viņi pie mums ieradīsies. Atbraucot viņi apskatīja bērna roku izlika marli, sākuma piedāvā braukt uz Jelgavas pilsētas slimnīcu lai šūtu, beigas viens no mediķiem sazvanījās ar Jelgavas slimnīcu un pateica kad viņi tik maziem bērniem nešuj roku kad var piedāvāt vest uz rīgu, mēs piekritām! Atkal mediķis kādam piezvanīja un pateica kad diemžēl nevar viņu vest uz rīgu, jo šodien tieši ir komandant stunda un viņi negrib uzņemties atbildību, teica lai paši mēģinām viņu nogādāt uz Rīgas slimnīcu! Un aizbrauca, mēs jautājam lai vismaz bērnam iedos pretsāpju zāles, kas viņiem pat nebija. Beigas viņi neko Nepalīdzēja izņemot uzliekot uz rokas marli aizbrauca. Mēs zvanījām atkal uz slimnīcu un pastāstījām situāciju, pie mums atsūtīja citu brigādi, šie neatliekamas palīdzības mediķi bija daudz atsaucīgāki, un 5 minūšu laikā apskatīja bērna roku un teica kad aizvedis uz Rīgas bērnu klīniskās universitātes slimnīcu. Aizvedot bērnu uz slimnīcu izrādījās kad bērnam tiešām ir jāšuj roka un kad tas pirkstu ir lauzts.
Uzskatu kad tāda bezatbildība nav pieļaujama.

15.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Komentāri (2)

V vitols 15.01.2021

Un savu atbildību tu nesaskati?Viņš ievēra pirkstu,jo tu viñu nepieskatīji.

M Mickey 23.01.2021

Jūs situāciju nezināt , tāpēc nespriediet par situāciju kura jūs nebijāt ! Jūs uzskatiet kad ārsti šobrīd strāda tikai priekš Covid ? Bērns nav pieaudzis cilvēks un tādas sāpēs paciest nevar ! Tas ir ārstu darbs un viņiem ir jārūpējas par cilvēku veselību !

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes